Udělejte si chvilku na Vašeho partnera/ku

 

časDnešní svět je plný stresu a starostí. Kolikrát naprosto zapomenete na vše ostatní a věnujete se jen a jen aktuálnímu problému. Potřebujete něco dodělat do práce, máte přivýdělek nebo Vás trápí jiné starosti. Tento příklad znají na vlastní kůži určitě mnozí z nás, moderní doba je už taková. Ale co Váš přítel/kyně uděláte si na něj dostatek času? Nezanedbáváte ho?

Někdy je opravdu těžké najít si chvilku i pro naše nejbližší. Každý z nás to zná. Rádi bychom s nimi strávili více času, ale prostě to nejde, nemáme ho kde vzít. Je to způsobeno uspěchaným životem. Člověk je stále ve stresu a to rozhodně není dobré. Ale o to víc byste se měli soustředit i na potřebný odpočinek. Nemůžete se stále jen nervovat, negativně myslet a užírat se. Někdy je potřeba naprosto vypnout a věnovat se své lásce. A tím myslím něco extra. Ne každodenní činnosti.

Zkuste si každý měsíc několik dní, minimálně dva – tři vyčlenit jen sami pro sebe. Nic nedělejte, nemusíte celý den vylézt z postele. Žádná práce, nic náročného. Jen si užívejte sami sebe, shlédněte hezký film, zajděte na večeři a s ničím si nedělejte starosti. Večer si zapalte svíčky, hezky si popovídejte o všem, na co jindy nemáte čas… Hlavně nemluvte o práci a o tom, jak nestíháte a máte všeho nad hlavu. Na tyto myšlenky v ten den zapomeňte.

Může se Vám to zdát jako naprostá hloupost, ale věřte, že takovéto odreagování dělá divy. Odpočinete si, přijdete na jiné myšlenky a v neposlední řadě upevníte Váš vztah. Rozhodně byste na tyto odpočinkové dny neměli zapomínat. Uvidíte, že se po nich budete cítit mnohem lépe.

Tento příspěvek byl přečten 1037 krát

Doporučené příspěvky

  • Chození a běhání naboso: je zdravé nebo ne?Chození a běhání naboso: je zdravé nebo ne? Chůze a běhání naboso je v posledních letech trendem, kterého se chytá čím dál více […]
  • Muži vs. ŽenyMuži vs. Ženy Tento spor je na světě již odjakživa. Vzájemné soupeření je naprosto normální, […]
  • Kožené bundyKožené bundy Většina z nás si lidí řadí do určitých skupin, podle toho, jak vypadají a co mají na […]
  • HubnutíHubnutí Líbí se Vám ty vychrtlé modelky, procházející se po přehlídkových molech? Tak ale věřte […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *