Udělejte si chvilku na Vašeho partnera/ku

 

časDnešní svět je plný stresu a starostí. Kolikrát naprosto zapomenete na vše ostatní a věnujete se jen a jen aktuálnímu problému. Potřebujete něco dodělat do práce, máte přivýdělek nebo Vás trápí jiné starosti. Tento příklad znají na vlastní kůži určitě mnozí z nás, moderní doba je už taková. Ale co Váš přítel/kyně uděláte si na něj dostatek času? Nezanedbáváte ho?

Někdy je opravdu těžké najít si chvilku i pro naše nejbližší. Každý z nás to zná. Rádi bychom s nimi strávili více času, ale prostě to nejde, nemáme ho kde vzít. Je to způsobeno uspěchaným životem. Člověk je stále ve stresu a to rozhodně není dobré. Ale o to víc byste se měli soustředit i na potřebný odpočinek. Nemůžete se stále jen nervovat, negativně myslet a užírat se. Někdy je potřeba naprosto vypnout a věnovat se své lásce. A tím myslím něco extra. Ne každodenní činnosti.

Zkuste si každý měsíc několik dní, minimálně dva – tři vyčlenit jen sami pro sebe. Nic nedělejte, nemusíte celý den vylézt z postele. Žádná práce, nic náročného. Jen si užívejte sami sebe, shlédněte hezký film, zajděte na večeři a s ničím si nedělejte starosti. Večer si zapalte svíčky, hezky si popovídejte o všem, na co jindy nemáte čas… Hlavně nemluvte o práci a o tom, jak nestíháte a máte všeho nad hlavu. Na tyto myšlenky v ten den zapomeňte.

Může se Vám to zdát jako naprostá hloupost, ale věřte, že takovéto odreagování dělá divy. Odpočinete si, přijdete na jiné myšlenky a v neposlední řadě upevníte Váš vztah. Rozhodně byste na tyto odpočinkové dny neměli zapomínat. Uvidíte, že se po nich budete cítit mnohem lépe.

Tento příspěvek byl přečten 1309 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *