Parfémy

 

Jdete po ulici a najednou Vás obklopí příjemná vůně. Otočíte se za ženou, kterou jste právě minula a v duchu si řeknete: „Ta má ale úžasnou vůni.“ Nezapomínejte na to, že lidé neustále hodnotí a nejen Váš zevnějšek, dojem můžete udělat i výběrem správné vůně. Ta má vliv i na Vaši náladu, tak na to nezapomínejte a věnujte výběru parfému dostatek času.

Při vybírání parfému musíte být bdělá a činit tak s opatrností. Když si v drogerii nanesete vůni na zápěstí a již po pěti minutách stojíte u pokladny s tímto parfémem v košíku, tak to není správný postup. Musíte pamatovat na to, že každý parfém se skládá ze tří základních složek: hlavy, srdce a základu. Hlava je cítit bezprostředně po nanesení, srdce se dostává ke slovu zhruba po deseti minutách a je nejstálejší a základ se uvolňuje ještě po několika hodinách. Tak poznáte správný parfém, je to ten, který nepřestane vonět, hned jak ráno dorazíte do práce.

Parfémy různých značek i vůní se dají zakoupit u velkého množství firem, které mají po celé republice rozeseté své dealery a prodejce. Takový nákup je lepší než v drogerii.  Půjčíte si kazetu se vzorečky domů a v klidu si je můžete „očichat“. Takovým prodejcem se můžete stát třeba i vy, stačí se pozeptat nebo mrknout na internet.

Teď již víte, jak parfémy nakupovat, tak se podíváme na jejich základní rozdělení. Podle vůně se rozdělují do několika základních skupin na: květinové, orientální, cypřišové, citrusové a dřevité. Zajímavou třídou jsou feromonové parfémy. Feromony jsou přírodní látky, které lákají opačné pohlaví. Vy je také vylučujete a stáváte se tak sexuálně přitažlivějšími. Můžete je sehnat přimíchané do Vašich oblíbených parfémů, nebo si je koupit úplně samostatně, tak nemají žádnou vůni ani zápach, ale uvidíte, jak se po Vás budou muži či ženy otáčet. Parfémové feromony jsou několikrát silnější, než Vaše přirozené feromony.

Tento příspěvek byl přečten 7428 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *