Jaké typy holek dostanete do postele?

 

zenaMnoho mužů chodí minimálně jednou týdně na lov. Jejich cílem není najít tu pravou, se kterou budou chtít strávit celý život, ale jen ženu na sex. Chtějí se seznamovat a dokazovat si svoje kvality. Takoví muži prostě chtějí získat nějakou kost na jeden večer.

Ovšem velmi často se tito jedinci vrátí s prázdnou. Čím to je?  Proč nebyly úspěšní? Jednou z možných příčin mohla být špatná volba. Pokud tedy i vy chcete mít jistotu, že se s vámi daná žena vyspí, měli byste vybírat z následujících kategorií.

Velmi snadnou kořistí by mohla být holka, co dělá noční směny. Její pracovní doba je každý den od sedmi večer do sedmi ráno. Pokud do jejího podniku zavítáte přes týden, určitě vaši společnost uvítá. Když zjistí, že jste normální, ráda si s vámi bude povídat a bude ve vás cítit jistotu. Bude si říkat, že takový šarmantní muž ji ochrání před těma úchylka, co sem chodí. Taková dívka je vaše. Stačí jen příjemné vystupování.

Brigádnice z kavárny může být taky lehký cíl. Již v popisu práce má „musíš být milá a přesvědčit zákazníka, aby si ke kávě dal i zákusek“. Díky tomu s vámi taková holka nemůže jen tak zatočit. Musí si vás vyslechnout a odpovědět. Je to dobrý způsob, jak navázat konverzaci. Velkým problémem mohou být peníze. Přece jenom chodit každý den na kávu za 60,- Kč a croissant za 40,- Kč.

Dívku s dredy je většinou velmi lehké dostat tam, kam chcete. Avšak musíte tomu něco obětovat. Pokud chcete takovou holku dostat do postele, musíte ji ukázat, že vyznáváte stejnou kulturu. To znamená, pár dní se neholte, nemyjte si tolik vlasy (ony pěkně zašmodrchají) a přečtěte si nějaké informace o tom, co vaše kořist vyznává. Dostat takové holky do postele není problém, ovšem uvědomte si, že žijí úplně v jiné realitě, a proto často nenosí podprsenky, neholí se a někdy to nepřehání ani s deodorantem.

Tento příspěvek byl přečten 1087 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *