Celulitida

 

Také už Vás vytáčí, ale ne a ne se jí zbavit?? Poradíme Vám pár tipů, jak s ní zatočit a udržet si krásná stehna a zadeček. Věnujte pozornost jídelníčku, určitě ne vše co jíte, je správné. Ale ne že hned začnete držet drastické diety.

Stačí jíst pravidelně a v menších dávkách. Denně byste měla mít alespoň pět jídel. A nezapomínejte, že poslední jídlo byste měla sníst nejpozději tři hodiny před spaním. Důležitý je i pitný režim, ovšem spousta z Vás mu velkou váhu nepřikládá. Změňte to! Vypijte každý den minimálně dva a půl litru tekutin. Pozor alkohol se tam nepočítá.

Bojovat s celulitidou můžete i ve formě různých masáží. Při sprchování pokožku můžete lehce namasírovat houbou, odstraníte tak zbytky odumřelé kůže a přispějete k prokrvení. Samozřejmě nesmíte zapomínat dodat pokožce hydrataci, na což můžete použít krémy proti celulitidě, které jsou dostupné na trhu. Můžete do masáže stehen zapojit i svého partnera, určitě ho to bude bavit a nakonec to může ještě vyústit v příjemný večer.

Další důležitou věcí při tomto boji je sport. Jízda na kole a kolečkových bruslích je účinná, tak občas vytáhněte partnera a zpestřete si den. Máte pejska? Plus pro Vás. Choďte s ním každý den na procházky a občas si můžete i zaběhat. Toto všechno Vám pomůže při boji s pomerančovou kůží.

Pokud jste nenašla zalíbení ve výše zmiňovaných metodách, tak můžete zvolit liposukci, v poslední době se stále více rozmáhají ty bezbolestné, které jsou prováděny ultrazvukem.Ale věřte tomu, že i modelky řeší celulitidu, není to problém pouze obyčejných žen, ale všech. Je to prostě přirozené. Dokud na to nějaký „koumák“ neupozornil, tak si toho ani nikdo nevšímal. Muži naši pomerančovou kůži až tak neřeší, to jen my kvůli tomu propadáme panice.

Tento příspěvek byl přečten 7665 krát

Doporučené příspěvky

  • Oběti učiněné pro láskuOběti učiněné pro lásku Lásko, pro tebe přece udělám cokoliv. Jak často slýcháte tuto větu a jak často ji […]
  • Opravdové přátelstvíOpravdové přátelství Mít opravdu dobrého přítele je někdy tisíckrát lepší než vlastnit cokoliv jiného. […]
  • „Stíhačka“„Stíhačka“ Většina žen žárlí více než muži. Ale kde je hranice mezi příjemnou žárlivostí, jenž […]
  • Bojíte se piercingu?Bojíte se piercingu? Chcete si nechat udělat piercing, ale nevíte, co od samotné aplikace očekávat či jak se […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *