Jak být krásná

 

Jak být krásná? Tuto otázkou si alespoň jednou v životě položila každá z nás. Bohužel žádný univerzální návod, jak toho dosáhnout neexistuje. Nezbývám nám nic jiného než se řídit osvědčenými radami. Hlavně si uvědomte, že všechny jste krásné. Ptáte se, proč jsou ty modelky v časopisech vždy nádherné? Nezapomínejte, že za jejich vzhledem stojí spousta triků, vizážista dokáže udělat modelku z každé ženy a editoři fotografií zaretušují vše nedokonalé.
Když nejste plně spokojena se svým zevnějškem, tak se nesnažte napodobovat vaše slavné idoly, které jsou podle vás krásné. Hlavně buďte sama sebou. Naučte se ošálit okolí, tím, že zvýrazníte své klady a zápory naopak skryjete.
To nové tričko, které si koupila vaše sousedka a vypadá v něm naprosto úžasně, na vás nemusí vypadat tak skvěle, proto hned neběhejte do obchodu pro úplně stejné. Vytvořte si svůj vlastní styl, v oblečení se musíte cítit hlavně příjemně. Boty na vysokých jehlách vypadají božsky, ale pokud na nich neumíte chodit a chcete předejít trapasům, zvolte raději botky s menším podpatkem.
Další kapitolkou je líčení. A právě tady se můžete řídit pravidlem, že méně je někdy více. Ke každodennímu malování vám naprosto postačí: řasenka, konturka, lesk na rty a pudr nebo make-up. Pod očima nemusíte mít tlustou černou linku, stačí je jen lehce zvýraznit. Nezapomínejte použít vhodnou řasenku, slepené řasy nevypadají moc přitažlivě.
Nakonec něco o manikúře, kterou spousta žen v dnešní době podceňuje, přestože není nic jednoduššího, než si zajít do salónu krásy a nechat si od manikérky vytvořit gelové nehty, které se díky nenáročné údržbě stávají stále populárnějšími.
Hlavně buďte sama sebou.

Tento příspěvek byl přečten 5285 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *