Péče o nohy

 

Jsou Vaše nohy po celém dni stráveném v botách unavené? Dopřejte jim péči, kterou si od Vás zaslouží. A mějte je díky tomu vždy hebké a krásné.
Každý večer byste se měla svým nohám alespoň chvilku věnovat. Kupte si peeling a při každé koupeli jím chodidla pečlivě namasírujte. Samozřejmostí je i použití hydratačního krému po sprše. Občas namazané nožky na noc obujte do ponožek nebo si na ně dejte vyživující masku. Dopřejete jim tak skvělou péči.
Ve Vaší výbavě na pedikůru by určitě neměla chybět škrabka nebo pemza. Používat byste ji měla podle toho, jak se na Vašich chodidlech hromadí hroší kůže, nejméně však jednou za měsíc. Před škrabáním si dejte horkou koupel, tím se kůže změkčí a lépe se pak té ztvrdlé zbavíte.
Další kapitolkou v péči o nohy jsou i nehty. Důležité je nehty správně stříhat a nenechat je přerůstat, protože poté Vás z chůze v uzavřených botách budou pořádně bolet prstíky. Zejména v letních měsících, kdy chodíme v žabkách a v období plesů by Vaše nehty měli vypadat upraveně. Proto by bylo vhodné sáhnout alespoň po laku a na nehtíky si nanést nějakou barvičku. Ještě lepším řešením je použít francouzskou manikůru, která Vám dodá na eleganci. Další možností je, nechat si dát na nožky gelové nehty.
Do přípravků, které používáte na chodidla, zařaďte i deo sprej. Když se poté někde vyzujete, nebude se muset stydět za zápach linoucí se od Vás. Nedovolte plísním a tvrdé kůži, aby ovládly Vaše nohy a patřičně se o ně starejte. Pamatujte, že hezké nohy jsou zdravé.

Tento příspěvek byl přečten 4810 krát

Doporučené příspěvky

  • Šťouchanice mezi sourozenciŠťouchanice mezi sourozenci Že se Vaše děti občas hádají a pošťuchují je naprosto normální věc. Někdy jsou však […]
  • Vlasy – vaše chloubaVlasy – vaše chlouba Většina z nás je se svými vlasy nespokojena, ale proč? Chtěla byste je mít jako Vaše […]
  • ChloupkyChloupky Všem ženám jsou na obtíž, ale co s nimi? Kde je nechat a kde už ne? Každá žena chce být […]
  • Nevěra jako lékNevěra jako lék „Být nevěrná? Nikdy!“ Tuto větu používá čím dál více žen a dívek. Kolik z nich to ale […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *