Jak se chovat na prvním rande?

 

randePozvánka na první rande sebou přináší mnoho nového. Máte od ní velká očekávání. Moc se na tu vysněnou chvíli těšíte, ale zároveň z ní máte velké obavy. Ve skutečnosti je ve Vás vnitřní boj.

Hned na začátek je dobré říct, že neexistuje žádný univerzální plán, kterého byste se měli držet a který by Vám zaručil úspěch. Každý je jiný a podle toho k němu musíte přistupovat. Ženy si často myslí, že nervózní jsou pouze ony, že pro nás muže je všechno jednodušší. Ovšem to je velký omyl. I my jsme nervózní, ale nedáváme to na sobě tolik znát. Ať jste žena nebo muž, první rande pro Vás bude něčím unikátním. Pokud se vše vydaří a budete spolu pokračovat ve vztahu, tak se Vám už nikdy nepodaří nabudit takovou atmosféru, jenž byla právě v tu první schůzku.

Nejdůležitější věcí je být sám sebou. Na nic si nehrajte, nic neskrývejte. Mluvte naprosto otevřeně. Možná se sice ještě tolik neznáte a bojíte se, že se ztrapníte, ale opravdu se snažte být co nejvíce otevření. Pomůže Vám to získat o Vašem potencionálním partnerovi důležité informace a hlavně se díky tomu sblížíte.

Určitě se budete snažit být naprosto dokonalí. Před prvním rande strávíte spoustu a spoustu minut v koupelně a další čas u své šatní skříně. Je sice dobře, že chcete vypadat co nejlépe, ale s ničím to nepřehánějte. Vezměte si své oblíbené oblečení, upravte se a konec. Všeho moc škodí a hrozí, že byste to prostě mohli přehnat.

Nejdůležitější vlastností je otevřenost. Na nic si nehrajte a uvidíte, že schůzka proběhne naprosto v pohodě. Teď už je jen na Vás, jestli si padnete do oka a přeskočí nějaká ta jiskřička. Hodně štěstí.

Tento příspěvek byl přečten 1911 krát

Doporučené příspěvky

  • Nechce Vás?Nechce Vás? Mnoho lidí se zamiluje do nesprávné osoby. To se určitě již stalo každému z Vás, ale […]
  • Rizika seznamování na internetuRizika seznamování na internetu I když seznamování na internetu má mnoho výhod, tak existují i jistá rizika, která […]
  • Seznamování na internetuSeznamování na internetu Seznamování přes internet má mnoho nesporných výhod, které Vám usnadní poznat druhou […]
  • Rozchod? Bolest!Rozchod? Bolest! Určitě jste ve svém životě zažili tento nepříjemný okamžik. Když se s vámi váš partner […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *