„Stíhačka“

 

stihackaVětšina žen žárlí více než muži. Ale kde je hranice mezi příjemnou žárlivostí, jenž dokazuje lásku a mezi neustálým otravováním, které téměř nezná meze? Žárlivost je jedním z důkazů, že Vám na něm opravdu záleží. Pokud nežárlíte, nemilujete. Jedním z hlavních příčin je, že se o svého miláčka bojíte.

V každé ženě vidíte sokyni, která Vám chce partnera přebrat a hned myslíte na nejhorší. A přitom víte, jak moc Vás miluje, říká to skoro neustále. Uklidňuje Vás, že nikoho jiného nechce a Vy cítíte, že říká pravdu. Tak proč se o něj tolik bojíte? Důvod je jednoduchý, prostě jste do něj beznadějně zamilovaná a nevíte, co byste si bez něj počala. Život pro Vás má smysl jen po jeho boku. Tato láska je nádherná, ale dávejte si pozor, abyste ji přehnanou starostlivostí nezničila.

Nám mužům se libí, pokud vidíme, že Vám na nás záleží. Je to příjemný pocit, i když ho možné ne příliš dáváme najevo. Ovšem známé pořekadlo říká „všeho moc škodí“ a u žárlivosti to platí dvojnásob. Opravdu není příjemné, pokud dostáváme deset sms za minutu, kde nám píšete, že už to bez nás nemůžete vydržet a ať už přijedeme domů. Za dalších pět minut už čteme, co kde děláme a jestli náhodou někde v okolí není nějaká žena. Možná Vám tyto věty přijdou absolutně nesmyslné a říkáte si, co to je za blbosti, ale věřte, že se to děje a případů s touto problematikou stále přibývá.

Určitě žárlete. Je to hezký projev lásky. Pokud chcete vše zachovat jen v příjemné fázi, zkuste se na vše dívat s nadhledem a svému partnerovi věřte.

Tento příspěvek byl přečten 1233 krát

Doporučené příspěvky

  • Péče o nohyPéče o nohy Jsou Vaše nohy po celém dni stráveném v botách unavené? Dopřejte jim péči, kterou si od […]
  • Hledejte bod AHledejte bod A Mnoho žen (ale i párů) se snaží najít bod G. Jeho existence je podložena, ale nikdo […]
  • Proč je sex tak zdravý?Proč je sex tak zdravý? Jestli si s partnerem či partnerkou dopřáváte pravidelný sexuální styk, nejenže […]
  • Pánevní dnoPánevní dno Nebojte, nejedná se o žádné kuchyňské náčiní, jak by se podle názvu mohlo zdát. Takto se […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *