Rychlovka – aneb sex kdykoliv a kdekoliv

 

rychlovkaMáte chuť na sex, ale ne zrovna moc času? Vy byste se chtěla věnovat hrátkám v posteli, ale i kdekoliv jinde, častěji, váš partner se však bohužel vymlouvá, že nemá čas? Mnoho párů si i proto oblíbilo tzv. „rychlovky“, kdy si každý z partnerů přijde na své a přitom to nezabere celé hodiny. Rychlovky se ale neprovozují jen kvůli nedostatku času, je to i kvůli vzrušení, které mnohdy přináší. Proto se pomilujte během několika minut kdekoliv a kdykoliv!

Jde o to se rychle rozhodnout a podstoupit trochu riskování a v závěru si můžete užít skvělý sex například v kanceláři, i když jsou otevřené dveře a všude okolo je plno lidí, kteří by vás mohli při tomto aktu nachytat. Nebo třeba v parku na lavičce, která je tuhle příležitost jako stvořená.

Nejde však jen o netradiční místo, kde sex provozujete, ale spíše o pocit skandální nepatřičnosti, napětí a také krapet exhibicionismu. Jediné kritérium je čas. A i když jsou dlouhé milostné předehry to, co utužuje váš vztah a jsou pro vás velice důležité, tak u rychlovek jsou přímo nepřípustné. Proto na ně a dělání jakékoliv jiných „ztrát času“ zapomeňte jak před, tak i po sexu. Vždyť by mohl kdokoliv do kanceláře během chvilky vstoupit a díky těmto zdržením vás přistihnout.

Je však něco naprosto odlišného rychlovka s partnerem, se kterým už chodíte velice dlouho, a s někým, koho znáte jen chvíli nebo dokonce vůbec. Dlouhodobí partneři totiž už znají své touhy a potřeby a ví, co jim dělá dobře a co se jim naopak vůbec nelíbí.

Je všeobecně známo, že mužům nedělá tak velkým problém dosáhnout orgasmu jak ženám. Ty potřebují více času, a když tento potřebný čas není, tak aspoň dostatek předchozího cviku. A tak se snadno může stát, že rychlovka s novým přítelem nevyjde úplně podle vašich představ.

Tento příspěvek byl přečten 1605 krát

Doporučené příspěvky

  • Čtení partnerových zprávČtení partnerových zpráv V partnerském vztahu je tento problém velmi častý. Mnoho lidí cítí nutkání přečíst si […]
  • FlirtováníFlirtování Flirtování je pro mnohé z nás příjemná činnost, kterou často provozujeme. Pokud jste […]
  • Sexuální představivostSexuální představivost Každý z nás má nějakou sexuální představivost. Je to naprosto normální jev, jenž na sobě […]
  • Seznamování na internetuSeznamování na internetu Seznamování přes internet má mnoho nesporných výhod, které Vám usnadní poznat druhou […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *