Jak ho získat zpět?

 

jak-ho-ziskat-zpetVáš přítel se s vámi rozešel nebo jen máte pocit, že to krásné pouto, které mezi vámi bývalo, už zdaleka není to, co dřív? Tak nečekejte, až se vám váš vztah rozpadne pod rukama a vezměte to do vlastní iniciativy – pokuste se váš vztah zachránit! Prvotní zamilovanost vydrží maximálně po dobu dvou let, pak už vztahy nejsou až tak o vzrušení, touhách či dobrodružstvích, ale spíše o důvěře a zvycích, které jste si společně za tu dobu vybudovali.

Když pocit zamilovanosti klesne, jako byste odhodili své růžové brýle a s tímto krokem se vám začnou navracet běžné problémy a starosti a taktéž zjistíte, že váš partner už není tak romantický a pozorný jako v začátcích a nesrší z něj tak velký zájem o vás či váš vztah. A když si už ani nevšimne, že máte novou sukni, ve které vám to strašně sluší, je to zlé a je třeba zakročit. Ptáte se jak?

Nejúčinnější možností je sbalit se a odjet někam na víkend a partnerovi nechat jen vzkaz se slovy: Odjíždím. Když mu nebudete volat ani psát sms, tak pokud o vás má alespoň trochu zájem, kontaktuje vás sám. Každý normální chlap by se přece staral o to, kam jeho žena na víkend odjede a s kým tam bude. Po vašem návratu buďte stále společensky aktivní, aby se váš partner musel snažit o to, aby si urval nějaký ten kousek vašeho drahocenného času. Nedávejte najevo nějaký přílišný zájem o jeho osobu, zase platí totéž – musí se snažit on! Pokud nic z toho nezabere a váš partner se o vás stejně dál nezajímá, tak udržovat vztah dále nemá pravděpodobně cenu.

Co určitě není vhodné dělat, je žadonit o jeho pozornost, stále ho „trápit“ sáhodlouhými rozhovory o vašem vztahu a vašich problémech, vynucovat si jeho pozornost a říkat mu neustále, jak moc vám chybí. Věřte mi, tato slova ho zajisté odradí ještě více. Co na muže platí je naprostý nezájem. Oni jsou pak donuceni znovu si dobýt svoji „pevnost“, což je neskutečně baví a na ženách velmi přitahuje.

Tento příspěvek byl přečten 2435 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *