Hledejte bod A

 

Bod AMnoho žen (ale i párů) se snaží najít bod G. Jeho existence je podložena, ale nikdo nedokáže přesně říci, kde se nachází. Pokud vás již nebaví hledat a chcete vsadit na jistotu, tak se rozhodněte pro bod A. Bod A je rovněž ověřený, jeho místo i účinnost je jasná. Není tedy důvod váhat. Chcete-li zlepšit Váš sexuální život, tak byste to měli vyzkoušet. Především ženy získají mnohem větší prožitek ze sexu a silnější orgasmus. Pánové, pokud chcete svoji ženu opravdu dobře uspokojit, tak vsaďte na tuto techniku.

Kde bod A hledat? Zkuste se zaměřit na horní stěnu pochvy (směrem k bříšku). Když se vám bude zdát, že se povrch zdrsnil a nacházíte se v širším místě, tak jste téměř určitě na té správné pozici. Bod A se má nacházet za G bodem, takže k jeho stimulaci je dobré využít nejdelších prstů.

Bod A by neměl trpět na citlivost. Žena tak může dosahovat hned několika orgasmů téměř bez omezení. To rozhodně nelze říci u stimulace poštěváčku, který se prostě unaví, a na jeho další dráždění musíte čekat nejméně minuty, navíc po několika orgasmech pomocí poštěváčku stejně dojde k jeho přecitlivění.

Malajský lékař se zabýval problémy mnoha žen – vaginální suchost a nemožnost dosáhnout orgasmu. Na obě komplikace záhadně působila stimulace bodu A, která i u vaginálně suchých žen vyvolala silnou lubrikaci a následně orgasmus. Jedná se také o jedno z nejpravděpodobnějších a nejlehčích vyvrcholení (pokud nepočítáme poštěváček).

Při milování je dobré někdy experimentovat a poznávat lidské tělo. Dodá vám to novou dávku vzrušení a možná i odhalí dosud neprožitou rozkoš. Myslete na to, že ten, kdo nic nevyzkouší, nic nepocítí. Nebojte se tedy zjistit vše o bodu A. Ve společnosti je něco takového naprosto normální, jen se o tom nemluví.

Tento příspěvek byl přečten 1808 krát

Doporučené příspěvky

  • Čtení partnerových zprávČtení partnerových zpráv V partnerském vztahu je tento problém velmi častý. Mnoho lidí cítí nutkání přečíst si […]
  • Usínejte a probouzejte se společněUsínejte a probouzejte se společně K posílení vztahu není potřeba krátkodobé odloučení ani více, či méně sexu. Někdy bohatě […]
  • Partner chce sex a já nePartner chce sex a já ne Velmi častý problém všech vztahů je chuť na sex. Mnoho párů svoje soužití ukončí […]
  • EmancipovanostEmancipovanost V dnešní době přibývá počet emancipovaných žen. Na jednu stranu se není čemu divit a […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *