Hledejte bod A

 

Bod AMnoho žen (ale i párů) se snaží najít bod G. Jeho existence je podložena, ale nikdo nedokáže přesně říci, kde se nachází. Pokud vás již nebaví hledat a chcete vsadit na jistotu, tak se rozhodněte pro bod A. Bod A je rovněž ověřený, jeho místo i účinnost je jasná. Není tedy důvod váhat. Chcete-li zlepšit Váš sexuální život, tak byste to měli vyzkoušet. Především ženy získají mnohem větší prožitek ze sexu a silnější orgasmus. Pánové, pokud chcete svoji ženu opravdu dobře uspokojit, tak vsaďte na tuto techniku.

Kde bod A hledat? Zkuste se zaměřit na horní stěnu pochvy (směrem k bříšku). Když se vám bude zdát, že se povrch zdrsnil a nacházíte se v širším místě, tak jste téměř určitě na té správné pozici. Bod A se má nacházet za G bodem, takže k jeho stimulaci je dobré využít nejdelších prstů.

Bod A by neměl trpět na citlivost. Žena tak může dosahovat hned několika orgasmů téměř bez omezení. To rozhodně nelze říci u stimulace poštěváčku, který se prostě unaví, a na jeho další dráždění musíte čekat nejméně minuty, navíc po několika orgasmech pomocí poštěváčku stejně dojde k jeho přecitlivění.

Malajský lékař se zabýval problémy mnoha žen – vaginální suchost a nemožnost dosáhnout orgasmu. Na obě komplikace záhadně působila stimulace bodu A, která i u vaginálně suchých žen vyvolala silnou lubrikaci a následně orgasmus. Jedná se také o jedno z nejpravděpodobnějších a nejlehčích vyvrcholení (pokud nepočítáme poštěváček).

Při milování je dobré někdy experimentovat a poznávat lidské tělo. Dodá vám to novou dávku vzrušení a možná i odhalí dosud neprožitou rozkoš. Myslete na to, že ten, kdo nic nevyzkouší, nic nepocítí. Nebojte se tedy zjistit vše o bodu A. Ve společnosti je něco takového naprosto normální, jen se o tom nemluví.

Tento příspěvek byl přečten 1711 krát

Doporučené příspěvky

  • Budeme mít miminkoBudeme mít miminko Zrození nového života – nejkrásnější věc na světě, která se Vám může přihodit. Lásku, […]
  • FlirtováníFlirtování Flirtování je pro mnohé z nás příjemná činnost, kterou často provozujeme. Pokud jste […]
  • ParfémyParfémy Jdete po ulici a najednou Vás obklopí příjemná vůně. Otočíte se za ženou, kterou jste […]
  • Jak najít pravého kamarádaJak najít pravého kamaráda Máte pravého kamaráda? Pokud ano, tak patříte mezi menšinu, která má něco, co […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *