Co muži chtějí při sexu?

 

muziprisexuChcete vědět, co muži chtějí při sexu? Co se jim líbí a co naopak naprosto nesnáší? Pokud ano, tak neváhejte a přečtěte si tento článek. Všechny praktiky v něm budou zmíněny.

Na úvod je nutné zmínit, že každý muž je jiný a chce něco jiného. K sexu se samozřejmě tímto způsobem musí přistupovat, ale na druhou stranu chlap je chlap.

Většina mužů miluje předehru. Možná vás to překvapí, ale je to tak. Často se říká, že ji zanedbáváme, ale ve skutečnosti ji potřebujeme. Avšak máme ji rádi jen tehdy, pokud je v naší režii a můžeme ji plně ovládat.

Největší chuť na sex má většina mužů ráno (kolem deváté hodiny). Tyto choutky jsou po stránce biologické naprosto srozumitelné. Právě ráno mají muži v těle nejvíce testosteronu. Jestli se vám tedy již několikrát stalo, že vám partner hned po ránu lezl do noční košilky, tak mu to nemějte za zlé.

Ranního sexu se nebojte. Nám je opravdu jedno, že nejste učesané a namalované. Ovšem pokud chcete získat chvilku času, tak navrhněte ranní sprchu. Když si na sebe pustíte teplou vodu, tak vám to rozproudí krev a i vám stoupne chuť na sex.

Možná si myslíte, že muži jsou tvrdí jak skála a při pohlavním styku jim jde jen o sebe. To ale není pravda. Také mají rádi něžné dotyky a různé hrátky, jenž se líbí hlavně ženám.

I muži někdy nemají chuť na sex. Nejsou to vždy nadržení jednici, jak je vidí mnoho žen. V partnerském vztahu byste samozřejmě měli mít právo říci ne (a to oba).

Většina mužů se bojí toho, že není dostatečně vybavená. Ve většině případů to ovšem není důležité. Pokud je někdo vyvinutý až moc, tak to ženu bolí a neužije si to. Tuto skutečnost by si muži měli uvědomit, případně by jim to ženy mohly říct.

Mnoho mužů nechá při sexu pracovat fantazii. Za následek to má samozřejmě velmi divoké představy.

Pokud chcete muže opravdu dobře uspokojit, tak vsaďte na ústní práci. Žádný muž ji neodmítne, spíše naopak, bude šťastnější než po normálním sexu.

Tento příspěvek byl přečten 2470 krát

Doporučené příspěvky

  • Chloupky, jak se jich zbavit?Chloupky, jak se jich zbavit? Otravují Vás chloupky na místech, kde by rozhodně neměly být? Metod, jak se jich zbavit […]
  • Vztah s mladším mužemVztah s mladším mužem Brání Vám věkový rozdíl ve vztahu? Cítíte se nesvá, bojíte se, co na to řekne rodina a […]
  • Piercing: Ozdoba či ohavnostPiercing: Ozdoba či ohavnost Někteří ho odsuzují, jiným se líbí. Jak jste na tom se svým názorem Vy? Pojďme si spolu […]
  • Děti a sex?Děti a sex? Kdy začít mluvit s dětmi o sexu a jakým způsobem? Každý ví, že by tento rozhovor měl […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *