Problémy v posteli

 

postelPředstavte si situaci – se svým protějškem se vášnivě líbáte, cítíte jeho žhavé doteky, vzrušení a všichni víme, co by mělo nastat. Ale co když to partnerovi nejde nebo to jde naopak velmi rychle? Toto jedno malé „uklouznutí“ totiž může na partnerovi zanechat psychický blok a příště tato situace může pravděpodobně nastat znovu.

Sexuální poruchy u mužů totiž vyvolávají pocit neúspěšnosti, snižuje se jim jejich sebevědomí a s tím vším i celková životní spokojenost. Nejčastější sexuální poruchou je předčasná ejakulace – o tu se jedná v případě, když muž nedokáže prodloužit soulož na více než jednu minutu. Naneštěstí i to se dá léčit, a to různými mastmi a gely, které snižují citlivost nervových zakončení, aby byly vzruchy méně intenzivní a tak nedocházelo k předčasné ejakulaci.  A proč se to mužům stává? Důvody jsou různé – u mladých mužů to může být úzkost a nejistota, u starších pánů za to můžou většinou cévní či nervové problémy.

Jak se ale v takové situaci zachovat? Je těžké se zachovat správně, když se váš přítel cítí tak ponížen. Rozhodně však není na místě ho litovat či utěšovat, že se to může stát každému. Takové ohrané věty způsobí většinou více škody než užitku. Proto dělejte spíše jako by se nic nestalo a zkuste to později. Jestliže i potom bude mít váš partner problém, je nutné ho řešit. Protože jak všichni jistě dobře víte, tak pokud to nefunguje v posteli, těžko to může fungovat v partnerství. A naopak když se dva lidé hluboce milují, neznamená to nutně, že jim to bude klapat dobře v posteli.

Nejlepší možností, ač se to vašemu partnerovi bude zdát nejspíše velice trapné, je navštívit odborníka. Jistě, můžete zkusit různé domácí praktiky a recepty na odstranění těchto nepříjemností, ale nemáte jistotu, zda to nejsou pouhé povídačky či opravdu zaberou.

Tento příspěvek byl přečten 1136 krát

Doporučené příspěvky

  • Když i muži předstírají orgasmusKdyž i muži předstírají orgasmus Že ženy předstírají orgasmus, je naprosto známá věc, kterou si však většina mužů raději […]
  • Holení u mužůHolení u mužů Názory na toto téma se u obou pohlaví liší. Co si o tom myslíte Vy? Přijde Vám oholený […]
  • Péče o nohyPéče o nohy Jsou Vaše nohy po celém dni stráveném v botách unavené? Dopřejte jim péči, kterou si od […]
  • Bojíte se piercingu?Bojíte se piercingu? Chcete si nechat udělat piercing, ale nevíte, co od samotné aplikace očekávat či jak se […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *