Sex na jednu noc?

 

sex10Toto téma je společností velmi často diskutováno. Samozřejmě každý na něj má svůj vlastní názor a díky tomu se dozvídáme nové a nové klady případně zápory. V čem si můžeme být naprosto jistí je to, že na takovou vášnivou noc pomyslel každý. Opravdu, nenajdete snad člověka (dospělého), který by na něco takového nepomyslel. Díky tomu si můžeme upřímně rozebrat, zda je to běžné či ne.

Kdybyste se zeptali, co si lidé o sexu na jednu noc myslí, asi by se rozdělili do tří skupin. Do té první bychom mohli zařadit ty, kteří ho provozují. Ve druhé skupině najdeme lidi, jenž to vyzkoušeli, ale litují toho a v nejednom případu jim to zničilo život. A ve třetí najdeme jedince naprosto odsuzující sex na jednu noc. Říkají, že je to nemorální, nechutné a … Ale kde je vlastně pravda? Je normální si takto užívat nebo to je opravdu nechutné?

Jak všichni víte, člověk je stvoření společenské a nějakou osobu vedle sebe prostě potřebuje. Takže někoho mít prostě musíte. Teď už záleží jen na Vaší osobnosti, libidě a hlavně odvaze. Pokud se nechcete vázat, v trvalém vztahu vidíte pouze samé nevýhody a milujete sex, tak je pro Vás naprosto normální si užívat každou noc s někým jiným. Je to pro Vás mnohem více vzrušující než se stálým partnerem, líbí se Vám to a vyhovuje Vám to. V tomto případě není co řešit.

Ovšem pokud patříte mezi ty, jenž jsou opravdu rodinným typem a každý den se těšíte na svého partnera, tak sex na jednu noc ani nezkoušejte. Určitě by to Vašemu vztahu hodně ublížilo a mohlo by Vám to zkazit život, který byste jinak mohl/a strávit po boku úžasného partnera/ky.

Rozhodně se nesnažte dostat do opačné skupiny, než jste. Zůstaňte tam, kde si cítíte nejlíp a neměňte to. Pamatujte, že se nemáte za co stydět ať patříte tam nebo tam. Buď jste věrní až za hrob a dokážete si užívat s jedním člověkem celý život nebo ne. Tuto vlastnost příliš neovlivníte, narodíte se s ní.

Tento příspěvek byl přečten 1736 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *