Muži chtějí stálou partnerku

 

partnerkaVelkým překvapením byl výsledek jedné společnosti, která uspořádala velký test pro muže. Její závěr totiž zněl: devět chlapů z deseti chce vážný vztah. Ovšem aby vše nebylo tak jednoduché, tak to má i své háčky. A jimi jsou podmínky, které si muži kladou na ženy. To toho chceme tolik?

Podle počtu svateb a dlouhodobých páru asi ano. Pojďme tedy uveřejnit hlavní body, které by naše partnerka určitě měla splňovat. Třeba se po přečtení tohoto seznamu budou ženy více snažit a splní nám naše tajná přání.

1) Čekáme, že si poradíte
Na každém kroku říkáte, že jste emancipované, tak to dokažte.

2) Chceme dračici
Snad každý chlap touží po ženě, která bude mít ráda sex a bude ho vyžadovat minimálně tak často jak Vy. Vaše výmluvy typu: bolí mě hlava, jsou opravdu ubohé. Buďte upřímná nebo Vám garantuji, že Vám vztah dlouho nevydrží. O tom svědčí i známá věta: „jedenáct chlapů z deseti chce ženu, která miluje sex“.

3) Odpouštějte
Snad každý muž nesnáší, když mu je něco vyčítáno. Navíc to často bývá událost, na kterou již dávno zapomněl, a proto ho tímto jednoduše rozčílíte. Zkuste nám více odpouštět. Staré věci už nevyřešíme a my už je dávno pustili z hlavy.

4) Pečujte o sebe
Očekáváme, že budete krásná, něžná dáma, se kterou se budeme moci všude chlubit. K tomu, aby tomu tak bylo, o sebe co nejvíce pečujte. Pamatujte, že to neděláte jen pro nás, ale i pro své tělo.

5) Chceme mít jistotu
Vyžadujeme podporu, chceme mít stále pocit, že se za nás v jakékoliv chvíli postavíte a povzbudíte nás.

6) Buďte pohodářka
Co více by si mohl muž ještě přát než zábavnou a skvělou dámu. Ženy s různými hysterickými záchvaty totiž opravdu nejsou v kurzu.

Tak co? Opravdu toho chceme tolik? Váš názor můžete vyjádřit v komentářích.

Tento příspěvek byl přečten 1299 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *