Předstírání orgasmu

 

predstiraniAč je to těžko uvěřitelné, tak předstírat orgasmus mohou obě pohlaví, i když muži mnohem hůře. Ženy to mají jednodušší, a když se rozhodnou své vyvrcholení jen zahrát, tak to jejich partner nemusí vůbec poznat. Záleží pouze na tom, jak dobrými jsou herečkami.

Mnozí z vás si jistě kladou otázku, proč se někdo k předstírání orgasmu uchyluje. Není to přeci žádná povinnost. Pouze slast, která nám může, ale také nemusí být dopřána. Existuje ovšem mnoho důvodů, proč jej pouze zahrát. Tím nejhlavnějším je asi to, že nechceme zklamat partnera, který se snaží nás dovést k vrcholu. Je tedy jednodušší stáhnout svaly pánevního dna a slastně u toho zavzdychat. Váš partner poté nemusí mít pocit, že je neschopný.

Zahrát ženský orgasmus je jednodušší z toho důvodu, že po nich nezůstává jako důkaz ejakulát. Stačí pouze v pravidelných intervalech stáhnout sval. Všímavý partner, který zná tělo své přítelkyně, by mohl předstírání orgasmu poznat. Záleží pouze na jeho citlivosti.

Mužský orgasmus je na zahrání složitější, ale ne nemožný. Ne všechny ženy vždy poznají ejakulaci svého partnera. Technicky vzato může tedy i muž předstírat orgasmus. Ženě ovšem může být divné, že se z ní nevylučuje žádná tekutina. Je to tedy mnohem jednodušší na prozrazení. Žádné stopy nezůstanou, jestliže muž použije kondom. Ten musí co nejdříve svléknout z penisu a vyhodit, tak aby se partnerka nedozvěděla, jak to vlastně bylo.

Na závěr je nutno říci, že předstírání orgasmu nemusí vést k ničemu dobrému. Uvědomte si, že když se jednou partner dozví o vaší simulaci, tak z toho nebude vůbec nadšený. Ba dokonce se může cítit mnohem hůře, než kdybyste občas nedosáhla vrcholu. Nepředstírejte tedy orgasmus a sex si jen užívejte.

Tento příspěvek byl přečten 1147 krát

Doporučené příspěvky

  • Hubnutí pomocí sexuHubnutí pomocí sexu Ano, i sexem se dá hubnout. Že jste o tom neslyšela? Chcete shodit pár kil a nechcete se […]
  • Jde udržet vztah na dálku?Jde udržet vztah na dálku? Jste neskutečně zamilovaní, skvěle vám to klape, ale najednou nastane situace, kdy vy či […]
  • Péče o nohyPéče o nohy Jsou Vaše nohy po celém dni stráveném v botách unavené? Dopřejte jim péči, kterou si od […]
  • Sladké zpestření večeraSladké zpestření večera Mnoho párů žije v zaběhnutém stereotypu. Pokud se do tohoto stavu nechcete dostat, […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *