Oživení vztahu – sex na veřejnosti

 

verejnostJste se svým partnerem už nějakou tu dobu a váš vztah a stejně tak i sexuální život začíná být dosti jednotvárný a stereotypní? V některých zemích je sex na veřejných místech zakázanou a dokonce trestnou činností, ale jak se říká – zakázané ovoce nejvíc chutná. Právě proto se mnohé páry pouští do konání těchto „nezákonných činností“, které přináší vztahu potřebné oživení a vzrušení.

I když je sex stejně jako v minulosti spíše záležitostí dvou zamilovaných lidí, tak místa, kde ho provozují, se dost podstatně změnila. Mladí lidé touží po vzrušení, které jim dávají jak neobvyklé praktiky a polohy, ale tak i neobvyklá místa. Už jen představa toho nebezpečí, že vás přitom někdo nachytá, je vzrušující a co teprve samotný akt.

Mladí lidé se dnes dokonce předhánějí v tom, kdo souložil na nejneobvyklejším místě. A tak už vůbec nejsou neobvyklé odpovědi typu: na dětském hřišti, v kabince obchodního domu, v kině, na zastávce autobusu apod. Otázkou ale je, jak moc je vhodné, aby vás přitom někdo nachytal.

Nečekalo by vás jen veřejné pohoršení a hodně velká ostuda, ale v tom horším případě by vás kvůli tomu mohli i zavřít. Sex na veřejnosti je totiž trestným činem! A proto si musíte pro své hrátky vybrat opravdu vhodnou dobu a místo. Zatímco v poledne uprostřed náměstí je jasné, že to prostě nejde, tak v noci někde v lese už to není tak reálné. Když se ale zamyslíte, sex v přírodě vlastně není až zas tak neobvyklý. Když se totiž ohlédneme za našimi vrozenými pudy, tak stejně jako zvířatům by vám nemělo v onom okamžiku vadit jakékoliv prostředí a váš milostný život je jakási přirozená věc, kterou byste podle této logiky nemuseli tajit.

Budete mile překvapeni, jak oživí váš vztah pouhé vyjetí ze zajetých kolejí, a tím myslím změny ve vašem sexuálním životě. Zkuste tedy něco neobvyklého a nemusí to hned být nutně něco zvrhlého. Stačí si třeba udělat jen obyčejný výlet na chatu a strávit víkend v přírodě.

Tento příspěvek byl přečten 1318 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *