Péče o ruce

 

ruceKrásné a upravené ruce to by měla být vizitka každé ženy. Jsou i povolání, která pravidelnou manikúru vyžadují. Neukazujte tedy světu své roztřepené, polámané nehty a rozpraskanou kůži, ale věnujte svým rukám patřičnou pozornost.

Naše ruce a nehty trpí různými vlivy, od počasí až po mytí nádobí různými chemickými prostředky, proto nesníme péči o ně zanedbávat. Po zátěžích jakými prochází, byste měli alespoň používat hydratační krémy, které pokožku oživí a zametou s rozpraskanou kůží. Skvělou pomůckou pro boj proti dehydrataci kůže jsou hydratační rukavice, které se spolu s krémy používají na noc. Ráno se pak nositelka probudí a její ruce jsou krásně hebké a vláčné. Není tedy nic jednoduššího než si tyto rukavičky pořídit a hydratovat přes noc.

Další péče o ruce se týká našich nehtů. V drogeriích si můžete zakoupit spoustu posilujících kůr a komplexů určených pro oslabené nehty. Trh je také zavalen neuvěřitelným množstvím a rozmanitostí barev laků na nehty. Záleží jen na každé z nás, co si vybere.

Lakování nehtů není nijak složité, nevýhodou této metody je, že lak na nehtech dlouho nevydrží. Proto se v poslední době mnoho žen přiklání ke gelovým nehtům. Není nic jednoduššího než jednou za měsíc navštívit svou manikérku a nechat si udělat nové nehtíky a ještě si příjemně popovídat. Ovšem pro některé ženy jsou částky, které musí v salónu každý měsíc za nehty nechat příliš vysoké. I pro tyto ženy, se ale najde řešení. Poptejte se svých kamarádek, některá bude určitě mít doma UV lampu, nezbytnou pro vytvoření gelových nehtů a ráda vám nehtíky za symbolickou cenu sama vytvoří. Dalším způsobem je, že si sama zakoupíte UV lampu a základní gely. Poté si budete moc nehty vytvářet sama z pohodlí domova. Nebojte se počáteční investice, pokud nebudete kupovat extra drahou UV lampu, tak se vám vše zanedlouho vrátí. A nakonec za vámi budou chodit kamarádky s prosbami, abyste jim také udělala nehty.

Tento příspěvek byl přečten 1308 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *