Policejní pouta mohou být sexy

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mnoho párů používá v dnešní době k sexu různé pomůcky, tak proč nesáhnout zrovna po poutech. Při sexu to značí dominantní postavení jedince, což mnohé dokáže vzrušit. Když si svou drahou polovičku připoutáte, tak budete mít pocit, že ji můžete ovládat a dělat si s ní, co chcete. To je přece samo o sobě vzrušující, tak proč to nevyzkoušet.

Samozřejmě, že nepoužijete pouta, jako mají příslušníci policie u pasu a zatýkají s nimi zločince. S nimi byste mohli při neopatrném zacházení i zranit. Pro tyto účely se prodávají pouta potažená chlupatým kožíškem různých barev, zaleží jen na Vás, co si vyberete. Nechce se Vám chodit přímo do obchodu s erotickými pomůckami, protože se za to stydíte? Tak v dnešní době není nic jednoduššího, než si toto zboží objednat na internetu, poté Vám přijde jen poštou balíček a vy můžete bez problému odhodit stud. Nejsou ani nijak extra drahé.

Ještě před tím, než se uchýlíte k jejich koupi, tak byste si o tom měli promluvit se svým protějškem, protože pokud pouta najednou vytáhnete při milování, tak byste ho mohli šokovat. Stačí si ho pouze tak oťuknout, jestli by o to taky stál, nebo ne. Pokud zjistíte, že má otevřený názor a nevadí mu to, tak máte vyhráno a můžete zakoupit pouta. Poté se ve spoutání můžete střídat.

Jestliže však narazíte na problém, že Váš/e partner/ka, nechtějí tyto pomůcky v ložnici ani vidět, tak máte zřejmě smůlu a budete muset vymyslet něco jiného, co jim nebude vadit. Nebo se můžete snažit jim to přiblížit tak, aby k tomu necítili odpor a alespoň jednou to vyzkoušeli. Pak se Vám to oběma zalíbí, nebo naopak s takovými experimenty skončíte, protože usoudíte, že Vám stačí jenom postel a i tak je to hezké. Pamatujte na to, že vždy při přesvědčování partnera musíte postupovat opatrně.

Tento příspěvek byl přečten 815 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *