Kalhotky vs. tanga

 

kalhotkyUrčitě každá z Vás ráda nakupuje sexy spodní prádlo. Ale co je vlastně sexy? Názory žen a mužů jsou velmi rozdílné. Často uvažujete v obchodě a nevíte, co si máte koupit. Tyhle červené tanga, nebo černé? Anebo zvolit normální kalhotky s krajkou? A co kraťásky?

Když si jde žena koupit poprvé sexy kalhotky, určitě zvolí tanga. Přinese si je domů a hned je začne nosit. Zjistí, že jsou nepohodlné, ale i přesto si na ně zvykne a bude je nosit. Partner je většinou spokojen, protože tanga jsou sexy a i žena má dobrý pocit.

Ale jsou tanga vážně potřeba? V poslední době se začíná čím dál víc mluvit o kraťáscích, které mají krajku, jsou pohodlné a neuvěřitelně sexy. Zkuste změnu. Nebojte se jí! Uvidíte, že svého partnera určitě potěšíte.
Obyčejné kalhotky. Ano i obyčejné kalhotky mohou být sexy. Zase je to vítaná změna. Vždy myslete na to, že i při (před) sexem musí být zábava. Veselé kalhotky Vašeho partnera akorát rozveselí a na vzrušení rozhodně neuberou. Aspoň se před sexem hezky usmějete. To se Vám u tang nestane! Myslete na to, že v dnešní době máte na výběr z mnoha druhů.

Nebojte se na to zeptat svého partnera. Možná budete sama překvapená.  Vybírejte to, co se Vám líbí a hlavně co je Vám pohodlné. Stejně my muži víme, že jste nejkrásnější nahé, a když už na to přijde, tak ty kalhotky Vám dlouho nezůstanou :-).

Tento příspěvek byl přečten 1149 krát

Doporučené příspěvky

  • Překvapení pro miléhoPřekvapení pro milého Má váš přítel narozeniny, či chcete jen tak něco oslavit a nevíte si rady s dárkem? Pak […]
  • HubnutíHubnutí Líbí se Vám ty vychrtlé modelky, procházející se po přehlídkových molech? Tak ale věřte […]
  • Muži a erotická videaMuži a erotická videa Devět z deseti mužů navštěvuje stránky určené pouze pro dospělé. Z toho třetina se řadí […]
  • Partner chce sex a já nePartner chce sex a já ne Velmi častý problém všech vztahů je chuť na sex. Mnoho párů svoje soužití ukončí […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.