Péče o nohy

 

nohyJsou Vaše nohy po celém dni stráveném v botách unavené? Dopřejte jim péči, kterou si od Vás zaslouží. A mějte je díky tomu vždy hebké a krásné.

Každý večer byste se měla svým nohám alespoň chvilku věnovat. Kupte si peeling a při každé koupeli jím chodidla pečlivě namasírujte. Samozřejmostí je i použití hydratačního krému po sprše. Občas namazané nožky na noc obujte do ponožek nebo si na ně dejte vyživující masku. Dopřejete jim tak skvělou péči.

Ve Vaší výbavě na pedikůru by určitě neměla chybět škrabka nebo pemza. Používat byste ji měla podle toho, jak se na Vašich chodidlech hromadí hroší kůže, nejméně však jednou za měsíc. Před škrabáním si dejte horkou koupel, tím se kůže změkčí a lépe se pak té ztvrdlé zbavíte.

Další kapitolkou v péči o nohy jsou i nehty. Důležité je nehty správně stříhat a nenechat je přerůstat, protože poté Vás z chůze v uzavřených botách budou pořádně bolet prstíky. Zejména v letních měsících, kdy chodíme v žabkách a v období plesů by Vaše nehty měli vypadat upraveně. Proto by bylo vhodné sáhnout alespoň po laku a na nehtíky si nanést nějakou barvičku. Ještě lepším řešením je použít francouzskou manikůru, která Vám dodá na eleganci. Další možností je, nechat si dát na nožky gelové nehty.

Do přípravků, které používáte na chodidla, zařaďte i deo sprej. Když se poté někde vyzujete, nebude se muset stydět za zápach linoucí se od Vás. Nedovolte plísním a tvrdé kůži, aby ovládly Vaše nohy a patřičně se o ně starejte. Pamatujte, že hezké nohy jsou zdravé.

Tento příspěvek byl přečten 1272 krát

Doporučené příspěvky

  • Muž romantik – ohrožený druh!Muž romantik – ohrožený druh! Ženy jsou stvoření křehká a občas touží, aby měly po svém boku nějakou tu romantickou […]
  • Náladovost v partnerstvíNáladovost v partnerství V partnerství na Vás čeká mnoho nástrah. K jejich úspěšnému zvládnutí budete potřebovat […]
  • Nechce Vás?Nechce Vás? Mnoho lidí se zamiluje do nesprávné osoby. To se určitě již stalo každému z Vás, ale […]
  • Romantická dovolenáRomantická dovolená Mnoho lidí nemá rádo zimu. Je to pro ně období plné utrpení a v horších případech i […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *