Vztah s mladším mužem

 

mladsi-partnerBrání Vám věkový rozdíl ve vztahu? Cítíte se nesvá, bojíte se, co na to řekne rodina a okolí? Tento „problém“ řeší i v dnešní době poměrně hodně žen. Rozhodují se, jestli je on ten pravý nebo není. I když jsou beznadějně zamilované, stále nevědí, protože bohužel i v 21. století se najdou lidé, kteří to odsuzují.

Dalším problémem je rodina a tento vztah, který by mohl být plný lásky a štěstí nedostane ani šanci. Ale proč? Kvůli tomu, že je muž o pár měsíců mladší? Měla byste si být jistá, že se za svoji lásku nebudete stydět. Pokud v tom máte jistotu, není důvod na další pochybnosti! Zkuste si představit běžné situace. Je jen na Vás, jestli budete věkový rozdíl řešit nebo ne.

Dalším velkým otazníkem je samotné staří, které bychom mohli rozdělit na psychické a fyzické. Mnoho mužů se chová jako dítě a nic s ním neuděláte a naopak už jsou i tací, kteří vyspějí velmi brzo. Vše je dáno již od mala, tedy výchovou.  Chlapci, kteří se o sebe měli starat sami a neměli úplně jednoduché dětství, jsou dobrými adepty.

Zkuste Vašemu budoucímu vztahu nedávat předsudky a vrhněte se do něj. Posuďte, jak se možná Váš budoucí partner chová a jestli splňuje veškerá Vaše očekávání. Mějte velké nároky, ale nehleďte na stáří! To je něco, co o člověku moc nepoví, obzvlášť pokud se jedná o věkový rozdíl do pěti let.

Pokud muž všechny požadavky splní, tak mu tuto drobnou „chybičku“ odpusťte a nevěnujte ji žádnou pozornost. Nebojte se toho a nikým se nenechte ovlivnit. Mějte na paměti, že srdce si nevybírá podle věku, ale podle vlastností a vzhledu.

Tento příspěvek byl přečten 1225 krát

Doporučené příspěvky

  • Nechce Vás?Nechce Vás? Mnoho lidí se zamiluje do nesprávné osoby. To se určitě již stalo každému z Vás, ale […]
  • Seznamování na internetuSeznamování na internetu Seznamování přes internet má mnoho nesporných výhod, které Vám usnadní poznat druhou […]
  • Rizika seznamování na internetuRizika seznamování na internetu I když seznamování na internetu má mnoho výhod, tak existují i jistá rizika, která […]
  • Vzhled nebo vlastnosti?Vzhled nebo vlastnosti? Určitě znáte mnoho párů, kde si říkáte. Ona je tak krásná, ale vždyť je úplně […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *