Vztah s mladším mužem

 

mladsi-partnerBrání Vám věkový rozdíl ve vztahu? Cítíte se nesvá, bojíte se, co na to řekne rodina a okolí? Tento „problém“ řeší i v dnešní době poměrně hodně žen. Rozhodují se, jestli je on ten pravý nebo není. I když jsou beznadějně zamilované, stále nevědí, protože bohužel i v 21. století se najdou lidé, kteří to odsuzují.

Dalším problémem je rodina a tento vztah, který by mohl být plný lásky a štěstí nedostane ani šanci. Ale proč? Kvůli tomu, že je muž o pár měsíců mladší? Měla byste si být jistá, že se za svoji lásku nebudete stydět. Pokud v tom máte jistotu, není důvod na další pochybnosti! Zkuste si představit běžné situace. Je jen na Vás, jestli budete věkový rozdíl řešit nebo ne.

Dalším velkým otazníkem je samotné staří, které bychom mohli rozdělit na psychické a fyzické. Mnoho mužů se chová jako dítě a nic s ním neuděláte a naopak už jsou i tací, kteří vyspějí velmi brzo. Vše je dáno již od mala, tedy výchovou.  Chlapci, kteří se o sebe měli starat sami a neměli úplně jednoduché dětství, jsou dobrými adepty.

Zkuste Vašemu budoucímu vztahu nedávat předsudky a vrhněte se do něj. Posuďte, jak se možná Váš budoucí partner chová a jestli splňuje veškerá Vaše očekávání. Mějte velké nároky, ale nehleďte na stáří! To je něco, co o člověku moc nepoví, obzvlášť pokud se jedná o věkový rozdíl do pěti let.

Pokud muž všechny požadavky splní, tak mu tuto drobnou „chybičku“ odpusťte a nevěnujte ji žádnou pozornost. Nebojte se toho a nikým se nenechte ovlivnit. Mějte na paměti, že srdce si nevybírá podle věku, ale podle vlastností a vzhledu.

Tento příspěvek byl přečten 1938 krát

Doporučené příspěvky

  • Život bez sexuŽivot bez sexu Dokážete si v dnešní době představit život bez sexu? Zřejmě ne. Sex je pro nás […]
  • „Stíhačka“„Stíhačka“ Většina žen žárlí více než muži. Ale kde je hranice mezi příjemnou žárlivostí, jenž […]
  • Krásný a zdravý úsměvKrásný a zdravý úsměv Ačkoliv si to nemyslíte i podle zubů Vás okolí hodnotí. Nebojte se usmát. Při správné […]
  • Jak prodloužit sex?Jak prodloužit sex? Někdy i tzv. „rychlovky“ dokážou uspokojit, ale nám ženám se tomu často nedaří. […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *