Partner má milenku

 

milenkaTak a je to tady. Velký zádrhel všech vztahů – partner má milenku, z vysílajících signálů je to naprosto zřejmé. Nevíte, jak se máte v této situaci zachovat? Prozradit jeho „tajemství“ či mlčet dále v naoko spokojeném partnerství? Není snad většího dilematu.

Partnera se vzdát nechcete, ale s vědomím, že má ještě někde někoho jiného, žít dál už také nedokážete. A když Váš sexuální život je stále pestrý a s partnerem si dokonale rozumíte a přesto ještě někoho dalšího má, je rozhodování ještě o to těžší. Možná si stále namlouváte, že je to jen jedno uklouznutí a že se to nebude dále opakovat. Když ale signály o nevěře Váš partner stále vysílá, anebo je při ní dokonce i přistižen, není co řešit – musíte se rozhodnout. A je jen na Vás, zda nevěru vašeho muže dokážete překousnout či nikoliv.

Některé ženy zastávají názor, že milenka také dokáže do vztahu přinést i pozitiva. Ne málo žen se potkalo s tím, že jejich partner do doby, než potkal svou milenku, byl stále nevrlý negativista a život s ním nebyl zrovna peříčko. Pak potkal svou milenku, a jak říkají, našel si své hobby, co ho baví, a je nyní uvolněnější, šťastnější, pozitivnější a i ke své ženě pozornější. Jako kdyby si ji snažil předhánět a odprošovat tak svou vinnu. A tak jsou ženy zahrnovány dárky více než předtím a jejich muži jim dávají více pozornosti. Má to něco málo do sebe, ale mnoho žen takového způsobu života není schopno.

Takže když nedokážete partnerovu nevěru tolerovat, je třeba jí řešit. Je dobré připravit si všechny argumenty a věci, co máte na srdci a partnerovi vše říci. Všechno by to mělo však proběhnout v klidu a s čistou hlavou, nemá cenu dělat unáhlená rozhodnutí v afektu. Snažte se vše v klidu vyřešit a dohodnout se na společném kompromisu. Ať už Váš rozhovor dopadne jakkoliv, budete mít pocit, že jste pro Váš vztah udělala, co se dalo. Vy nejste přece ten, kdo ho rozbil.

Tento příspěvek byl přečten 1384 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *