Pánevní dno

 

civčitNebojte, nejedná se o žádné kuchyňské náčiní, jak by se podle názvu mohlo zdát. Takto se říká skupině svalů, které se nacházejí v oblasti konečníku a močové trubice. Jestliže potřebujeme vykonat potřebu a musíme to chvíli vydržet, tak se ke slovu dostávají i tyto svaly. Můžete je ovládat vůlí.

Důležité je jejich posilování, protože právě tak se můžete v pozdějším věku ubránit inkontinenci, kterou může způsobit tlačení vnitřních orgánů na močový měchýř. Pravidelné posilování svalů pánevního dna může u žen i zkvalitnit sexuální život, jelikož zesílí prožitek.

Nejjednodušším cvikem je, že si lehnete na podložku na záda a mírně pokrčíte kolena. Poté zatáhněte všechny své „dírky“ do sebe a tím stáhnete pánevní dno, nakonec povolte. Zopakujte to několikrát. Až si tento cvik nacvičíte, tak už jej nemusíte provádět pouze v klidu a v leže. Výhodou cvičení je, že se dá dělat úplně kdekoli.

Užitečné je protáhnout tyto svaly několikrát denně. Ideální doba je při zdlouhavém čekání třeba na autobus. V klidu seďte a uvolněte se. Zklidněte si dech a nyní můžete zažít posilovat a nikdo nezjistí, co že to vlastně děláte.

Při sexu můžete pánevní dno také používat a uvidíte, jak tím partnera ohromíte. Jistě bude nadšen novým zpestřením, které jste vymyslela. Občas tedy můžete jeho pyj pořádně stisknout. Dlouhodobé stahování může být únavné, tak se do něho nepouštějte. Klíč je v pravidelnosti.

Když se na to podíváme z té druhé stránky, tak pomocí opakovaného stažení svalů pánevního dna můžete předstírat orgasmus. I když proč byste to dělali? Raději před partnerem nic nepředstírejte, jelikož ten všímavější a citlivější muž by to mohl lehce poznat. Pak byste zradila jeho důvěru ve velice intimní záležitosti.

Tento příspěvek byl přečten 1365 krát

Doporučené příspěvky

  • Jde udržet vztah na dálku?Jde udržet vztah na dálku? Jste neskutečně zamilovaní, skvěle vám to klape, ale najednou nastane situace, kdy vy či […]
  • Jak správně vzrušit ženuJak správně vzrušit ženu Přijde vám, že vaši partnerku nedokážete kloudně vzrušit? Možná je to tím, že se jí […]
  • Jak si vybrat toho pravého?Jak si vybrat toho pravého? Rozum nebo chemie? Jsou dva způsoby, jak si můžete vybrat svého partnera. Buď to za Vás […]
  • Život bez sexuŽivot bez sexu Dokážete si v dnešní době představit život bez sexu? Zřejmě ne. Sex je pro nás […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *