Starší žena, mladší muž

 

mužPokud se podíváte do světa celebrit, tak je téměř pravidlem, že ženy okolo 40 let mají mladšího muže. Tento trend ovšem můžeme pozorovat jen u známých osobností. V Evropě zatím není příliš populární.

Amerika je na tom již trochu jinak. Počet svateb, kde je muž mladší, než žena roste. Aktuální číslo je asi 12 %.

Podle psychologů a sexuologů chtějí ženy muže, který je dokáže zabezpečit, je rozumný a má určitý společenský status. Všechny tyto vlastnosti přitom přicházejí s věkem.

Stejně tak i muži se při výběru své partnerky řídí určitými pravidly. Tím hlavním je fyzická krása a mládí. Samozřejmě, že i čtyřicetiletá žena může být krásná, ale mladý muž by měl upřednostnit mladší partnerku.

Navíc ženám ve čtyřiceti již odbíjí biologické hodiny. Mladý muž může chtít dítě…

Jediným vysvětlením, proč vyspělé ženy chtějí zajíčky, může být velká soběstačnost. Pokud má daná žena peníze, společenské postavení a nic ji nechybí, tak si svého partnera může vybírat podle vlastností a vzhledu.

Můžeme tedy říci, že v této situaci se role obrací. Muž si nachází zabezpečenou ženu, která má peníze a společenské postavení. Na oplátku se může žena chlubit mladým, sexy mužem.

Mladší muž může ženu značně omladit. Přinese do vztahu svěží atmosféru a daná žena se může cítit mnohem mladší. Vedle mladšího muže téměř nejde zestárnout, je aktivní a naučí vás třeba i něčemu novému.

Problém nastane v tom, když muž chce potomka. Ženy, jež mají mladšího partnera říkají, že sex s nimi je skvělý, ovšem jako otce rodiny si ho představit neumí.

Na druhou stranu velký věkový rozdíl mezi partnery často zavání něčím jiným než láskou. Často se jedná jen o slávu a peníze.

Toto téma nejde nijak zobecnit, a proto byste se měli řídit sami sebou. Vždy se ovšem zamyslete, zda se jedná o opravdovou lásku.

Tento příspěvek byl přečten 2902 krát

Doporučené příspěvky

  • Podporujte sePodporujte se Mnoho lidí si myslí, že partnerský vztah je jen o romantice a o sexu. To je ovšem velký […]
  • Jde udržet vztah na dálku?Jde udržet vztah na dálku? Jste neskutečně zamilovaní, skvěle vám to klape, ale najednou nastane situace, kdy vy či […]
  • Panenství: ctnost nebo hříchPanenství: ctnost nebo hřích Tento problém řeší každá dívka, která chce přijít o panenství s klukem, kterého miluje. […]
  • Může být muž znásilněn?Může být muž znásilněn? Velmi často se spekuluje o tom, zda může, či nemůže být muž znásilněn. Jedna skupina […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *