Usínejte a probouzejte se společně

 

K posílení vztahu není potřeba krátkodobé odloučení ani více, či méně sexu. Někdy bohatě postačí naprosto obyčejné věci. Dokonce i taková „banalita“ jako je společné usínání a probouzení vám může zachránit (posílit vztah).

spánekAno, společné usínání vám opravdu může pomoci. Stačí jen, abyste si udělali volný večer, věnovali se jen sobě a prostě spolu usnuli. Třeba si povídejte a pomalu usínejte, hlavně spěte u sebe.

Možná nechápete, proč je to tak dobré. Pojďme si to tedy vysvětlit. Společné usínání připomíná, že je vám vedle vaší partnerky / vašeho partnera krásně. K tomuto stavu můžete napomoci fyzickým kontaktem (stačí malý dotek). Dobrý pocit se najednou dostaví naprosto sám, stačí jen, abyste byli uvolnění.

Díky společnému usínání si uvědomíte, co pro vás váš miláček znamená, a jak ho potřebujete. I díky takovéto maličkosti vaše zamilovanost nevyprchá.

Stejný pocit můžete zažít i ráno, když se vedle svého protějšku probudíte. Pocit, že je někdo vedle vás, je pro člověka hrozně důležitý, a i když si ho neuvědomujeme, tak ho potřebujeme.

Je jasné, že spolu nebudete moci usínat každý večer. Ovšem to vůbec není na závadu, dokonce naopak. Pokud spolu budete chodit spát jen občas, tak si toho budete více vážit a více si to vychutnáte. Navíc vám to nezevšední.

Nejde přesně určit, kolikrát byste spolu měli usínat a kolikrát ne. Každý pár je jiný a na tento „problém“ má jiný pohled.

V tomto ohledu může nastat i menší problém. Někdo prostě nemá rád, když se k němu partner v noci tiskne. Chce mít kolem sebe aspoň trochu místa. Pokud tomu tak je, tak to respektujte a svého partnera se dotýkejte jen rukou. Stačí, abyste věděli, že vedle vás někdo je a aspoň trochu ho cítili.

Zkuste se někdy zamyslet nad tím, jestli vám právě společné usínání a probouzení nechybí. Je jasné, že i bez něj můžete mít krásný vztah, ale nevyplatilo by se vyzkoušet, zda ho třeba touto maličkostí nemůžete ještě posílit?

Tento příspěvek byl přečten 1630 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *