Co dělají muži, když ženy spí?

 

sptPokud vás tato otázka napadne, tak máte dvě možnosti. Buď na ni rychle zapomenete, anebo budete pátrat, dokud nebudete mít jasnou odpověď.

Možná vám ještě není úplně jasné, k jaké odpovědi byste se mohli dopracovat. Nechoďme tedy oklikou a pojďme přímo k věci. Mnoho mužů v noci masturbuje, a to i když vedle nich leží – spí partnerka (manželka).

V první řadě je dobré konstatovat, že masturbace je naprosto normální a přirozená. Pokud vám někdo na otázku „už jste někdy masturbovali“ odpoví „ne“, tak vám s největší pravděpodobností lže.

80 % žen a 94 % masturbuje. Je důležitý i fakt, že muži onanují dvakrát častěji, než ženy. Ovšem i tak můžeme říci, že masturbace se týká téměř každého. Když už jsme u čísel, tak se podívejme k manželům. Právě u nich se totiž jedná téměř o shodné číslo. 70 % mužů a 68 % žen onanuje i po svatbě. Když se vrátíme zpět k nadpisu článku, tak by nám již nemělo být tak divné, že jeden z partnerů si udělá dobře, když ten druhý vedle něho spí.

Pokud to zjistíte, tak je důležité zůstat v klidu. Hysterické výstupu opravdu nejsou na místě. Uvědomte si, že se nic hrozného nestalo. Takovou situaci tedy řešte s klidem. V zásadě máte několik možností. V klidu si o tom promluvit, ignorovat to, nebo se přidat.

Mnoho žen nedokáže zachovat klid. Právě pro ně je tady jedna potěšující zpráva. Partner vás nechal spát a nerušil vás ze spánku kvůli svému chtíči. Určitě byste nebyla nadšená. Jestli už nic, tak danou situaci zkuste brát aspoň z této lepší stránky.

Noční masturbace rozhodně není ničím špatným. Vaši lásku by neměla ovlivnit. Když si jeden z partnerů udělá dobře tak se nic nemění. Neznamená to, že by vás méně miloval.

Pokud pro tyto případy nemáte pochopení, tak se vše snažte brát s nadhledem. Případně ani nechtějte vědět, co váš partner v noci dělá. Pravděpodobnost, že se něco podobného děje i ve vašem vztahu je vysoká.

Tento příspěvek byl přečten 1432 krát

Doporučené příspěvky

  • GalantnostGalantnost Nechybí vám dneska něco? Nejsou dnešní muži jiní? Pokud vás tyto otázky zajímají, tak […]
  • Sex na jednu noc?Sex na jednu noc? Toto téma je společností velmi často diskutováno. Samozřejmě každý na něj má svůj […]
  • Opravdové přátelstvíOpravdové přátelství Mít opravdu dobrého přítele je někdy tisíckrát lepší než vlastnit cokoliv jiného. […]
  • Co když už to zkrátka není ono?Co když už to zkrátka není ono? Váš vztah trvá snad věčnost, jste šťastní a milujete se, nicméně Vám dny přijdou jeden […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *