Chloupky

 

chloupkyVšem ženám jsou na obtíž, ale co s nimi? Kde je nechat a kde už ne? Každá žena chce být krásná, ale všeho moc škodí. Jsou ženy, na kterých nenajdeme snad jediný chloupek, ale je to jediné správné řešení? Pojďme se podívat kde je nechat a kde rozhodně ne.

Chloupky na rukách. Až na modelky a pár výjimek je má každá z Vás. Nemusíte se za to vůbec stydět. U mnohých z Vás by ruce bez nich vypadaly „hole“. Tady mohou chloupky klidně zůstat, je to přirozené.

V podpaží. To jedno z míst, kde se nedokonalosti neodpouští. Krásné a voňavé podpaží je to, co muži očekávají. Bříško (čárka). Další místo, kde chloupky nemají co dělat. Pryč s nimi. Bříško je velmi sexy a nenechte si ho čímkoliv kazit.

Nohy. Hodně žen na to zapomíná, ale je to jedno z prvních míst, kam muži koukají, Vaše nohy jsou Vaši vizitkou. Proto se o ně co nejvíc starejte a nezapomínejte, že tam nesmí být ani chloupek. Strniště je sexy u mužů, ale v žádném případě ne na Vašich nohou. Tak na to pamatujte a o své nohy zvláště dbejte.

Intimní partie. Hodně žen se holí úplně i tam, ale i to je zbytečné. Je dobré, aby si žena v letních měsících holila třísla, aby jí z plavek nekoukaly neposedné chloupky. Jak hodně se máte oholit v intimních partiích? To je jen na Vás. Oholte se tak jak Vám to je pohodlné a pokud si přece jen nejste jistá, tak se poraďte se svým přítelem, který Vám rád poradí co je pro něj nejvíc sexy a najděte společnou cestu. Pamatujte, že po každém oholení Vašeho klína následují nepříjemné červené pupínky a svědění, proto zbytečně tyto partie nedrážděte. Ovšem pokud patříte mezi ty šťastné, u kterých k této reakci nedochází, tak si toho važte a buďte za to ráda.

Tento příspěvek byl přečten 1631 krát

Doporučené příspěvky

  • Soužití v manželstvíSoužití v manželství Porozumění a důvěra. Dvě nejdůležitější vlastnosti, které nesmí v manželském soužití […]
  • Předstírání orgasmuPředstírání orgasmu Ač je to těžko uvěřitelné, tak předstírat orgasmus mohou obě pohlaví, i když muži mnohem […]
  • Čtení partnerových zprávČtení partnerových zpráv V partnerském vztahu je tento problém velmi častý. Mnoho lidí cítí nutkání přečíst si […]
  • Malí školáciMalí školáci Ať se zeptáte jakéhokoliv prcka ve školce, řekne Vám, že už se moc těší do školy a ti, […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *