Co dělat, když vás potká znásilnění?

 

znasilneniZnásilnění je jedním z nejhorších zločinů, které mohou ženu postihnout. Nejde jen o fyzické ublížení, ale hlavně o psychiku. Kolik je na světě žen, které byly znásilněny a nemohou to říct nebo se to dokonce bojí říct? Je jich opravdu hodně. Pokud si myslíte, že v dnešní době se už nic takového neděje, jste na omylu.

Bohužel těchto případů je stále dost a dost. Právě spousta žen se za to stydí a nikdy to neprozradí. Ale to je největší chyba, kterou mohou udělat. Nechají pachatele na svobodě a ten může ubližovat dalším anebo dokonce opakovaně stejné žene. Jedná se sice o hrozný zločin a je pochopitelné, že znásilněné ženy se o tom nechtějí bavit, ale měly by vše nahlásit policii a snažit se toho kdo jim tak ublížil dostat před soud.

Celá záležitost se komplikuje, pokud je žena vdaná nebo má přítele. V mnoha případech tento vztah končí. Hlavní příčinou je žena, která je psychicky poznamenaná hrozným zážitkem a bojí se to svému partnerovi říct. Tím je vše jenom horší.

Pokud se už někdo do této situace dostane, měl by zavolat policii a pokud má partnera, měl by si s ním promluvit. Věřte, že pokud Vás miluje, určitě Vás neopustí a i v této těžké době Vám pomůže. Doufám, že tímto hovořím za všechny muže.

Je pochopitelné, že přítel (manžel) bude velmi znepokojen a třeba mu nebudete připadat tolik přitažlivá, ale to se zase časem změní a jsem si jist, že Vás bude milovat dál a budete v něm mít oporu.

Samozřejmostí jsou všechny testy na nemoci, protože nevíte, co jste mohla od pachatele dostat. A to je na tom to nejhorší. Právě i proto byste neměla mít sex (abyste nechtěně nepřenesla potenciální nemoc), dokud nebudete mít výsledky všech testů. V některých případech je potřeba i pomoc psychologa, ale nezoufejte. Mějte oporu v těch, o kterých víte, že Vám vždy pomohou a vše zvládnete.

Tento příspěvek byl přečten 958 krát

Doporučené příspěvky

  • Partner chce sex a já nePartner chce sex a já ne Velmi častý problém všech vztahů je chuť na sex. Mnoho párů svoje soužití ukončí […]
  • Náladovost v partnerstvíNáladovost v partnerství V partnerství na Vás čeká mnoho nástrah. K jejich úspěšnému zvládnutí budete potřebovat […]
  • Děti a sex?Děti a sex? Kdy začít mluvit s dětmi o sexu a jakým způsobem? Každý ví, že by tento rozhovor měl […]
  • ChloupkyChloupky Všem ženám jsou na obtíž, ale co s nimi? Kde je nechat a kde už ne? Každá žena chce být […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *