Holení u mužů

 

strojekNázory na toto téma se u obou pohlaví liší. Co si o tom myslíte Vy? Přijde Vám oholený mužský hrudník sexy či máte raději, když je na něm pár chloupků? Milujete strniště na jeho tváři? A co si myslíte o holení nohou? Pojďme si toto téma více přiblížit. Nyní se zaměříme na tvář. Určitě se shodneme, že i muži by se měli o svou tvář starat. A to nemluvíme pouze o vousech.

Snad každé ženě se líbí, když je její partner oholený. Srostlé obočí není zrovna přitažlivým prvkem, takže pánové vezměte někdy do rukou pinzetu a pusťte se do svého obočí. Pokud si na to netroufáte sami, tak požádejte svou přítelkyni, ta Vám s tím jistě ráda pomůže.

Další částí mužského těla, kde se vyskytují chloupky, je hrudník. Většina mladých mužů se tam často holí, ale mnoha ženám se spíše líbí hrudník, na kterém chloupky jsou. Proto je nutné, aby tyto záležitosti řešili oba partneři spolu. Předejdete tak pozdějším neshodám. Blízko hrudníku se nachází i podpaží a určitě pro žádnou ženu není přitažlivé, pokud odtamtud muži kouká hotové roští, takže tady je dobrým řešením chloupky zastřihovat.

Nejhorším místem, kde se muž holit jsou snad nohy. Pokud má muž hladké nohy, jak dítě zadeček, tak to prostě není ono. Ubírá mu to na mužnosti. Ke správnému chlapovi, patří i chlupaté nohy.

A poslední kapitolkou je holení mužského přirození. Každý si o tom myslí své. Spousta mužů se tam holí pouze proto, že se tak opticky zvětšuje jejich zbraň. Ovšem zvažte, jestli je to opravdu nutné. Když chloupky na těchto místech dorůstají, tak to není vůbec nic příjemného, protože je to spojeno se svěděním a zarudnutím pokožky.  Holení všech partií, byste měli nejprve prodiskutovat se svou partnerkou.

Tento příspěvek byl přečten 1338 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *