Je to láska, anebo sex?

 

Láska - sexChcete poznat toho pravého? Ne zase jen kluka, který se Vás bude snažit dostat jen do postele. V dnešní době to není tak lehké, ale jde to. Pozorujte svého partnera, jak se chová, když nemá sex. Je nervózní? Nebo se s Vámi jen víc líbá? Nervozita je špatná a svědčí o agresi. Pokud se s Vámi víc líbá, tak s největší pravděpodobností chce sex, ale dokáže se ovládat a to je dobré.

Zkuste si na začátku každého partnerského vztahu říct: první měsíc nic nebude. Uvidíte, jak zareaguje. Pokud by Vás chtěl jen do postele, tak to ani ten měsíc nevydrží a radíme si s ním nic nezačínat. Mohl by na Vás být kvůli sexu agresivní a o velké pravděpodobnosti nevěry ani nemluvě.

Měsíc bez sexu je i zkouškou lásky, kde se ukáže, jestli Vás miluje a jestli mu na Vás záleží. Nikdy se nebojte mu říkat ne, když chce sex. Myslete na to, že nejste jeho sexuální otrokyně, ale partnerka.

Pokud to všechno Váš partner zvládne, tak gratuluji. Našla jste partnera, kterému vážně záleží na Vás a postelové hrátky bere jako zpestření. Ale nezapomínejte, že i sex pomáhá vztahu a neodmítejte ho moc často. Při sexu (hlavně při orgasmu) se Vám do těla vyplaví spousty hormonů, které se nazývají hormony štěstí a člověk po nich má dobrou náladu. Proto i sex vztahu pomáhá.

Vždy myslete na to, že jste si ve vztahu rovni a nejste ničí otrok. Najděte si partnera, který se umí ovládat a s kterým budete mít pohlavní styk, jen když to oba budete chtít.

Tento příspěvek byl přečten 1102 krát

Doporučené příspěvky

  • Jak prodloužit sex?Jak prodloužit sex? Někdy i tzv. „rychlovky“ dokážou uspokojit, ale nám ženám se tomu často nedaří. […]
  • Nechce Vás?Nechce Vás? Mnoho lidí se zamiluje do nesprávné osoby. To se určitě již stalo každému z Vás, ale […]
  • Naše každodenní vizitkaNaše každodenní vizitka To co nosíme na sobě, tvoří nedílnou součástí naší image. Je to jakási vizitka, kterou […]
  • Péče o rucePéče o ruce Krásné a upravené ruce to by měla být vizitka každé ženy. Jsou i povolání, která […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *