Pracovní cesty a jiná odloučení

 

prac cestaMnoho žen (v dnešní době i mužů) se bojí odloučení, které ve vztahu nepochybně nastane. Jeden z partnerů bude poslán na služební cestu (schůzka se zákazníkem, školení…), nebo podnikne něco, co by vás nebavilo.

Mnoho párů má odlišné záliby, a proto není výjimkou, že jeden z nich odjede s partou na pár dní za jejich oblíbenou aktivitou (například do hor – lezení, na vodu…). To je naprosto normální, ale jak se asi cítí vaše drahá polovička. Zvládá to doma bez vás? Při těchto představách si mnoho jedinců vybaví nevěru. Samozřejmě v tomto případě by to bylo na místě, navíc to je situace k nějaké té rebelské činnosti přímo stvořená. Ovšem opak je pravdou. Pokud se daný pár opravdu miluje, tak sleduje mobil, je stále v kontaktu a na sex s někým jiným nemá ani pomyšlení. Obavy tohoto typu jsou naprosto zbytečné.

Uvědomte si, že kdyby vás partner/ka chtěl/a podvést, tak to udělá a nebude čekat na tuto příležitost. V normálním životě si věříte a jinak tomu nesmí být ani ve chvílích, kdy jste několik(set) kilometrů od sebe. Jestli se vám stýská, je to jedině dobře. To je důkaz vaší lásky. Právě takové odloučení ji může velmi posílit. Pokud jste zvyklí na stereotyp, tak si navzájem zevšedníte. Po několika dnech bez sebe si možná uvědomíte, co pro vás vaše láska dělá. Třeba se jedná o naprosté maličkosti, které ani nevnímáte, ale najednou vám moc chybí.

Pravou lásku nemůže nic zlomit. Krátkodobé odloučení v řádech několika dnů, týdnů nemá nejmenší šanci. Pokud se tedy dozvíte, že partner/ka odjede, tak nedělejte žárlivé scény. Je to naprosto zbytečné. Jestli je váš vztah fungující, tak si budete chybět a budete se na sebe těšit. To je ovšem jedině plus, znovu si uvědomíte krásu vaší lásky, jež se možná dostala do vyjetých kolejí.

Tento příspěvek byl přečten 1507 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *