Jak zjistit, že k Vám partner něco cítí?

 

LáskaKdyž jste do někoho zamilovaní, tak to nejtěžší na tomto stavu je především to, že nikdy nevíte, jestli i ten druhý k Vám cítí to stejné. Může s Vámi také trávit čas, smát se, brečet, prožívat krásné chvíle, ale to všechno přeci ještě neznamená, že Vás miluje.

Jak tedy zjistit, zda je láska oboustranná a zda dotyčnému, či dotyčné říct „Miluji Tě“ a neztrapnit se přitom? Vždyť takové „Miluji Tě“, může být pro druhého značný šok a zvlášť když to na něj vypálíte v nevhodnou chvíli. Například když k Vám přijde na návštěvu a místo „Ahoj“ uslyší pouze Vaše: „Miluji Tě“? Takový šok může zkazit do té doby jinak harmonický vztah, kterého si oba vážili.

Jak tedy zjistit zda je láska oboustranná? Obecně vzato nikdy nejde poznat, jestli Vás ten druhý miluje na 100%. Jediné, co skutečně lze poznat je to, jak se s Vámi cítí, zda mu chybíte, zda chce s Vámi trávit čas, zda jste pro něj přednější jak kamarádi.

Jak zjistit že partner k Vám něco cítí?

Jednoduchá otázka, na kterou je i jednoduchá odpověď. Pokud se Vám partner ozývá pravidelně, dokáže napsat sám od sebe. Pokud s Vámi tráví svůj volný čas a nejste zalezlí jenom v posteli, ale vyrazíte společně i do společnosti, či třeba na večeři. Anebo pokud můžete partnera veřejně chytit za ruku, poznali jste jeho kamarádi a provozujete společně i koníčky, tak se na 99% jedná o skutečnou lásku.

Jak tedy říci „Miluji Tě“???

Pokud víte, že svoji drahou polovičku milujete a rádi byste jí to řekli, aby věděla, že pro Vás něco znamená, tak byste měli dodržet několik zásad před tím, než se poprvé vyslovíte.

Najdete správnou chvíli, kdy říct to kouzelné slůvko. Rozhodně by to nemělo být mezi dveřmi, když partner sedí na záchodě, či kouká na hokej. V takové chvíli to neocení, stejně tak ve chvíli, kdy bude totálně namol.

Měli byste partnera znát nějakou dobu. Rozhodně tedy není dobré říkat „Miluji Tě“ člověku, kterého jste poznali před pěti minutami.

Myslete to vždy upřímně. Pokud řeknete „Miluji Tě“ jenom tak ze srandy, tak riskujete, že Vám partner odpoví „Já Tebe taky“ a ve chvíli, kdy zjistí, že jste to nemysleli upřímně, tak o něj přijdete.

Chvíle, kdy partnerovi poprvé řeknete „Miluji Tě“ by měla být výjimečná. Například na romantické procházce, po krásném a dlouhém milování. Anebo při výletě do neznáma. „Miluji Tě“ můžete říci i u společného romantického oběda.

Tento příspěvek byl přečten 3059 krát

Doporučené příspěvky

  • Touhy mladé ženyTouhy mladé ženy Mladé ženy jsou většinou dynamické, plné života a chuti se učit novým věcem. Obvykle […]
  • Jak prožít šťastný partnerský život?Jak prožít šťastný partnerský život? Člověka jeho životem doprovází neustále obavy, to je naprosto normální věc. Jakmile se […]
  • Jak poznat, že má milenkuJak poznat, že má milenku Mnoho žen se bojí toho, že je jejich partner (manžel) podvede. Není se čemu divit, […]
  • TetováníTetování Tetování je další velmi diskutovanou věcí ve společnosti, stejně jako piercing. Některým […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *