Podporujte se

 

podporaMnoho lidí si myslí, že partnerský vztah je jen o romantice a o sexu. To je ovšem velký omyl. Partnerství je totiž hlavně o soužití dvou lidí v běžném životě. Musíte se tedy přizpůsobit naprosto odlišnému životnímu stylu. Již nebudete jen vy. Budete říkat my a ne já. I když vám to připadá jen jako slovíčkaření, není tomu tak.

Jedná se o podstatné věci, které rozhodnou o tom, zda vám vztah vydrží. Pokud tedy chcete mít dlouhotrvající vztah, měli byste znám aspoň základní informace. Velmi důležitá je podpora. Kvůli ní si vlastně člověk hledá partnera. Cítí v něm jistotu, pocit bezpečí a ví, že i kdyby celý svět stál proti němu, tak ho jeho miláček podrží. Mít tuto jistotu je neuvěřitelně vzácné, a jestli ji někdo z vás má, tak by se o ni měl starat a opečovávat ji, jak nejlépe umí.

Podpora je nesmírně důležitá. Díky ní se cítíme lépe a vidíme, že člověk, který nám ji dal, si o nás dělá starosti. Soucítí s námi a záleží mu na nás. To jsou opět vlastnosti, které jsou v dnešní lásce mnoha mladých lidmi opomíjeny. Jestli se vaše podpora vydařila a daná situace dospěla k vytouženému cíli, tak to nenechte jen tak a oslavte to. Udělejte si výjimečný večer. Takový den nemůže zůstat bez oslavy. Radujte se spolu a buďte šťastní. Tyto okamžiky jsou jedny z nejkrásnějších, a proto si jich velmi važte.

Ovšem připravte se i na špatné zprávy. I přes podporu nemusí vše vyjít. Ale i na tyto chvilky je ten pravá / ta pravá připraven / a. Vaše láska vás v ničem nenechá. Vždy se na ní budete moci spolehnout. Je důležité si uvědomit, že partnerský vztah je právě o podpoře, radostech a smutku. Jedná se tedy o naprosto běžné situace, do kterých se dostáváte každý den. Jediný rozdíl je v tom, že se nyní máte na koho spolehnout a můžete počítat s podporou. Sex a romantiku berte jen jako zpříjemnění partnerského vztahu.

Tento příspěvek byl přečten 911 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *