Láska z přátelství

 

přátel)Mnoho párů se dnes dá dohromady po dlouho době, kterou strávili „pouze“ jako dobří přátelé. Není to již nic neobvyklého. Ovšem jaký názor na to má společnost? A má vůbec takovýto vztah šanci? Ve společnosti se často spojení dvou životů předvídá. Okolí totiž vzájemné sympatie vidí mnohem dříve, než si je uvědomí samotní jedinci. Vaši blízcí tedy vidí v přátelském vztahu mnohdy více, než jen kamarádství.

V případě dlouhodobého přátelství je vyznání lásky obtížné. Narážky, které by jindy byly naprosto jasné, nemusí fungovat, protože kamarád/ka je nebude brát vážně. To je i častá příčina sleposti budoucího páru. Všichni v okolí totiž již vidí, jak si nadbíhají, jak na sebe koukají, ale daní jedinci si nejsou jisti. Výhoda tohoto partnerství je zajisté v jeho stálosti. Lidé, kteří se dali dohromady touto cestou, spolu mohou strávit celý život. Pravděpodobnost, že jim to vydrží je opravdu velká. Nejedná se totiž o nějaké okouzlení jen fyzickou krásou.

Láska z přátelství je opravdová. Na nic si nehraje a hlavně vydrží. V dnešní době je takových případů málo, a pokud se dají dohromady lidé, jež byli dlouhou dobu přáteli, tak je jejich život většinou ukázkový. V dnešní době je mnoho rozchodů. Ty jsou způsobeny příliš rychlým seznámením. Uvidíte někoho, kdo se vám líbí, hodně líbí. Zafungují hormony a zkusíte ji/ho získat. Pokud se vám to povede, tak sice dosáhnete svého cíle, ale dlouhodobý partnerský vztah s největší pravděpodobností nezažijete.

Pokud tedy chcete mít stálého partnera/ku, tak se řiďte svým rozumem. Dostatečně dlouho se poznávejte a teprve potom si spolu něco začněte. Jestli dodržíte tento jednoduchý návod, tak šance na dlouhodobý partnerský vztah velmi stoupají.

Tento příspěvek byl přečten 1675 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *