Už Vás sex nudí?

 

sex09Zdá se Vám sex příliš nudný a toužíte po něčem jiném? Tak to změňte dříve, než k němu začnete cítit nechuť. Existuje mnoho možností, jak si ho trochu přikořenit. Stačí jen pořádně otevřít oči a rozhlédnout se kolem sebe. Nápadům se meze nekladou.

Velmi jednoduchou možností je navodit romantickou atmosféru, přejít k masáži a poté zvolit jinou polohu než jindy, takovou, při které si užijete trochu více divočiny a budete se moci odvázat. Partnerka si také může koupit nějaké hezké prádlo, které funguje jako spouštěč mužovy fantazie. Nejlepší barvou je pro tyto účely je zřejmě červená, ale černou klasikou jistě nic nezkazíte.

Jestliže Vám toto nepomůže, tak se můžete uchýlit k použití nějakých pomůcek, kvůli kterým nemusíte zajít jen do sexshopu, dají se zakoupit i jinde a nemusíte se za ně vůbec stydět. V dnešní době je již používá mnoho párů. Velkou změnou také bude, pokud si dopřejete při sexu trochu adrenalinu, což se Vám může povést na nějakém místě, kde Vás třeba může někdo objevit. Dejte však pozor, ať nepobuřujete společnost.

Milovat se ve sprše pod proudem puštěné vody je také velice lákavé. Věřte tomu, že jen při pohledu na mokré tělo začnete být vzrušení.    Pokud na oživení nezafunguje ani jeden z výše zmiňovaných bodů, tak můžete zakoupit čokoládu či med určený ke kreslení po těle a začít večer touto novinkou. Svoji drahou polovičku si tak můžete ozdobit a poté si samozřejmě sex pořádně osladit. 

Snad Vám něco z těchto variant pomůže, jestliže ne tak popusťte uzdu své fantazii a zkuste si sami vymyslet něco, co do Vašeho sexuálního života přivede záblesk světla. Vy sami musíte vědět nejlépe, co Vám chybí, tak se na to zaměřte.

Tento příspěvek byl přečten 890 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *