Orgasmus ve spánku

 

orgasmus-ve-spankuPokud jste něco podobného prožili, rozhodně se nemáte za co stydět. Je dobré vědět, že je to naprosto normální. Zažívá to téměř 85% žen a mužů několikrát do roka. Některé ženy dokonce říkají, že lepší orgasmus v životě neměly a to vystřídaly velké množství partnerů.

Jak všichni víte, sex je zdravý. Takový noční orgasmus je něco úžasného, co Vás může nabít na celý den. Sami to na sobě ráno zpozorujete. Možná se Vás budou v práci ptát, proč jste tak šťastní nebo jestli nemáte novou lásku. Ale budou vedle jak ta jedle. Důvod vaší dobré nálady je mnohem jednodušší. Je důležité si uvědomit, že právě tyto nečekané orgasmy mají mnohem větší vliv na Vaše tělo. Je to způsobeno tím, že ve spánku jste naprosto uvolnění a tudíž zažijete opravdu nepoznané.

Jedna žena se dokonce svěřila, že jednou v noci zažila takovou slast, že na nic jiného už nemyslí. Když se probudila, už jen cítila úžasné kontrakce, byla celá propocená a hned jak zjistila, že se jí to jenom zdálo, se rozbrečela. Ano, až tak to bylo silné. Od té doby se prý mnohem více těší na spánek a očekává, že se ji stejný sen bude zdát znova. Podle ní s ní žádný reálný muž nikdy nedokáže udělat to, co si představovala. A to je výhoda snění. Je to výplod jen Vaší fantazie a tudíž se Vám mohou zdát ty nejzvrhlejší sny a přitom se to nikdo nedoví.

Další výhodou je, že je to velmi vzrušující a pokud vedle sebe máte partnera, můžete si vše ještě zopakovat naživo. Určitě ho nenecháte chladným, když vedle něj budete vzdychat. Rozhodně nezapomínejte na to, že je to přirozené a dokonce zdravé. Za sex se už nyní nemusíte stydět.

Pokud jste nic podobného nezažila nebo to chcete prožít znovu, tak si před spánkem čtěte erotické povídky nebo se podívejte na erotický film. Krátká masturbace před spánkem se také doporučuje. Pokud tyto kroky dodržíte, můžete se těšit na slastný večer.

Tento příspěvek byl přečten 2019 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *