Jak prodloužit sex?

 

spermie-noNěkdy i tzv. „rychlovky“ dokážou uspokojit, ale nám ženám se tomu často nedaří. Potřebujeme více času a hlavně partnerovy šikovnosti. Když ale partner svou ejakulaci nedokáže déle oddálit, pak je řada na vás! Ptáte se jak?

Jsou různé způsoby jak oddálit partnerovo vyvrcholení a ač se vám můžou zdát nějaké dosti nemístné a pro partnera dokonce nepříjemné, je to jediný způsob, jak dosáhnout vašeho záměru. Jedna z nejmírnějších cest je naučit partnera vnímat jeho vlastní tělo a reagovat na jeho podněty.

Musí najít tzv. bod nevyhnutelnosti, což je bod, kdy muž ejakulaci už nemůže nějak ovládnout. Proto před dosažením tohoto bodu se snažte partnerovi pomoci tím, že upnete jeho pozornost na jinou část jeho těla. Pokud se odvrátíte od jeho penisu a začnete ho hladit na prsou, líbat ho či žmoulat jeho ucho a jiné další erotogenní zóny, mělo by to partnera trochu zklidnit a zabránit tak jeho vyvrcholení.

Dále existují různé další metody, ale už méně šetrnější, než je ta předchozí zmíněná. Jednou z nich je metoda tzv. stop a start. Když by měl partner dosáhnout orgasmu, tak prostě přestanete a až se uklidní, začnete zase od znovu. Některé páry, které mají problémy s předčasnou ejakulací, tohle provádí několik měsíců a pozitivní účinky si nemohou vynachválit.

Další metodou je metoda stisku, kdy žena těsně před ejakulací pevně uchopí penis pod žaludem, ukazováček dá na uzdičku a pevně ho stiskne. Partnera to však za žádnou cenu nesmí bolet!

Abych vám ale nabídla i méně radikálnější řešení, tak i různé polohy mohou ejakulaci zpomalit. Každému muži se líbí více či méně různé polohy, proto když se svého partnera zeptáte, která ho méně vzrušuje a ve které by tedy mohl vydržet déle, výsledek se také zaručeně dostaví. Obvykle jsou to ty, když partner leží na zádech či na boku.

Tento příspěvek byl přečten 1241 krát

Doporučené příspěvky

  • Náladovost v partnerstvíNáladovost v partnerství V partnerství na Vás čeká mnoho nástrah. K jejich úspěšnému zvládnutí budete potřebovat […]
  • Pan dokonalý – existuje vůbec?Pan dokonalý – existuje vůbec? Každá z nás si jistě mnohokrát poplakala nad tím, jak je ten náš přítel/muž neřád, jak […]
  • Polykat či nepolykatPolykat či nepolykat „Rozhodně ano!“ křičí většina mužů. Jenže ženám se do toho jen málokdy chce. Orální sex […]
  • Touhy mladé ženyTouhy mladé ženy Mladé ženy jsou většinou dynamické, plné života a chuti se učit novým věcem. Obvykle […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *