Sexuální představivost

 

predstavivostKaždý z nás má nějakou sexuální představivost. Je to naprosto normální jev, jenž na sobě můžete pozorovat i Vy. Ovšem, co když si přece jenom myslíte, že to není normální? Nebo co když máte sexuální představy, když jste zadaný/á? Není to divné?

V první řadě Vás musím uklidnit. Nemusíte se cítit špatně, pokud máte sexuální představivost kdekoliv a kdykoliv. Záleží jen na Vaší ovladatelnosti. A vzhledem k tomu, že většina lidí ji zvládá, tak není důvod se čeho obávat. Říkejte si, že je to naprosto běžné. Člověk je přeci velmi inteligentní, a když něco chce, tak si to dokáže představit, vnitřně ho to uspokojují. To je velmi důležité. Ničemu se nebraňte a nechte vše volně plynout.

Samozřejmě by už bylo na pováženou se těmito představami chlubit. Jsou věci, jenž byste měli vědět jenom Vy a maximálně Vaši nejlepší přátelé. Ovšem záleží na okolnostech. Pokud je vhodná příležitost a prostředí, tak Vám nic nebrání se o své představy podělit.  Některé ženy dokonce říkají, že tímto způsobem jsou tak vzrušené, jak ještě nikdy nebyly. Do tohoto stádia se prý při reálném sexu nikdy nedostanou, ba se mu ani nepřiblíží.

Sexuální představivost může způsobit mnoho problémů v partnerství. Proto si zkuste se svým protějškem všechno pěkně vyříkat. Nečekejte, že s Vámi bude souhlasit a připravte se na to, že ho zaskočíte. Možná bude dokonce celý večer přemýšlet o tom, co jste mu řekl/a, a jak jste to myslel/a. Avšak i v partnerství nám všem funguje sexuální představivost, a proto neproklínejte svého miláčka, pokud by Vám řekl, že se mu zdá o sexu s někým jiným. Rozhodně to není příjemné slyšet, ale je to normální. Mnohem důležitější je fakt, jestli by byl schopen to udělat i v reálném životě.

Tento příspěvek byl přečten 927 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *