Nechce Vás?

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mnoho lidí se zamiluje do nesprávné osoby. To se určitě již stalo každému z Vás, ale co když ji nemůžete dostat z hlavy, ať děláte, co děláte? Kdy je vůbec ten správný čas ukončit snažení a jít o dům dál? Pokud jste v této těžké životní situaci, přečtěte si tento článek a pokuste se celou situaci znovu přehodnotit.

Velkým problémem je Váš mozek (případně celé tělo), který produkuje nadměrné množství chemických látek, které u Vás vyvolávají pocit lásky. Na tomto hormonu je nejzákeřnější to, že prohlubuje všechny pocity. Zamilovaní lidé se díky němu cítí naprosto úžasně, ale Vám rozhodně nepomáhá, a pokud se trápíte, tak Vás potopí ještě více. Další velmi (ne)příjemnou vlastností těchto chemikálií, jež Vám kolují v krvi, je pohled na danou osobu, do které jste zamilování. Právě tento hormon Vám nasazuje ty známé růžové brýle, kvůli kterým si říkáte, že je to jediný člověk, se kterým chcete žít.

Oprostit se od tohoto pohledu není vůbec jednoduché. Splnit obecnou radu, která zní „Podívejte se na osobu, kterou milujete s nadhledem a uvědomte si všechny její chyby“je téměř nemožné. A proto dokažte danému jedinci, že o něj opravdu stojíte. Posílejte mu hezké smsky a čekejte na reakci. Pokud o Vás nemá zájem, s velkou pravděpodobností Vás v nějaké té zprávě velmi zraní. Je to sice kruté, ale je to téměř jediný způsob, jak se z toho dostat. Možná Vám právě ta zpráva otevře oči.

Snažit se o člověka, který o Vás nestojí, je naprosto zbytečné. Je to ztráta času, která Vám akorát ublíží. Jestli jste opravdu zamilovaní, tak se to nebojte říci. I v případě záporné odpovědi na Vaše „miluji Tě“ zabojujte a ukažte, že to myslíte vážně. Ovšem pokud nebudete i nadále úspěšní, vydejte se hledat jinam. Věřte, že dlouhodobé snažení (v řádu měsíců) je naprosto zbytečné a akorát Vám bude více a vice ubližovat.

Tento příspěvek byl přečten 1526 krát

Doporučené příspěvky

  • Nefungující dietaNefungující dieta Neustále držíte diety a omezujete se ve stravování, a přesto nehubnete? Chyba nemusí být […]
  • Co všechno si dovolit na první schůzce?Co všechno si dovolit na první schůzce? Je to často kladená otázka, ale nikdo na ni bohužel nezná odpověď. Na čem tedy závisí co […]
  • TetováníTetování Tetování je další velmi diskutovanou věcí ve společnosti, stejně jako piercing. Některým […]
  • Láska a časLáska a čas V dnešním světě se vytrácí čím dál více morálních hodnot. Vztahy jsou příliš komerční a […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *