Co když už to zkrátka není ono?

 

co-kdyz-uz-to-neni-onoVáš vztah trvá snad věčnost, jste šťastní a milujete se, nicméně Vám dny přijdou jeden jako druhý? Každý vztah jednou dojde do fáze, kdy jeden na druhém začínají pozorovat chyby a vztah se stává spíš stereotypem než zpestřením. Některé vztahy to překonají, některé na tomto bodu ztroskotají. Nejdříve je důležité vědět, zda vůbec chcete vztah oživit a zachránit. Pokud ano, zde je pár rad a typů, jak na to.

První možností je společný víkend například ve wellnes hotelu, na zámečku, či jen někde v horách. Změna prostředí Vám jistě pomůže. Vypadnete ze stereotypu, někam se podíváte, uvolníte se a budete mít na sebe více času.

Pokud nemáte čas na celý víkend, stačí připravit svému protějšku výbornou večeři, filmový večer či jen malé posezení v baru ve dvou nebo s přáteli. Opět podotýkám, že změna prostředí je ohromně příznivá. Nezabere to moc času a jeden večer má v záloze dnes snad každý. Cílem nemusí být opít se do němoty, jak by se někomu mohlo zdát, i když to bych nechala na jedincích, ale také jen uvolnění, relaxace a pobyt s přáteli.

Teď tu mám typ spíše pro muže. Pokud je Vaše partnerka utahaná z práce a nemyslí na nic jiného, je utahaná a vůbec nic nestíhá, nevyčítejte jí nic. Věřte, že se snaží dělat vše co může. Navrhněte jí příjemnou relaxační masáž zad, nohou, klidně i erotickou. Fantazii se meze nekladou a důležité v tuto chvíli je, aby se Vaše partnerka uvolnila a přišla na jiné myšlenky.

Pokud však toužíte po trvalé změně, zkuste si nalézt společný koníček. Pokud už nějaký máte, zkuste si stanovit určité dny v týdnu, kdy se jim budete společně věnovat. Kolektivní práce nebo jen práce v páru jinde než doma bude příznivá. Jsou i páry, které mají jen málo společných koníčků. V takovém případě se dohodněte, jaké dny v týdnu se budete svým koníčkům věnovat, aby nedošlo k nedorozuměním. „Odpočinete si“ od sebe, přijdete na nové myšlenky a popovídáte si s přáteli.

Jestli máte času nazbyt a nic Vás tu nedrží, odjedťe s přáteli na dovolenou. Nemusí se jednat o dovolenou u moře na 14 dní, bohatě stačí stanovat u nás v Čechách.

Zaostává Váš vztah spíše po sexuální stránce? Stačí málo a vše může být jinak. Uspořádejte pro svého miláčka striptýz, najděte na internetu novou, neobvyklou či krkolomnou polohu a navrhněte partnerovi či partnerce, zda by ji nechtěl/a vyzkoušet.

Jsem zastánce toho, že každá nesrovnalost má řešení. Nevěšte hlavu a snažte se s chladnou hlavou najít to správné řešení. Komunikace je ve vztahu velice důležitá, na to by se nemělo zapomínat…

Tento příspěvek byl přečten 720 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *