Jak poznat, že má milenku

 

párMnoho žen se bojí toho, že je jejich partner (manžel) podvede. Není se čemu divit, protože nevěru vidí všude kolem sebe. Např. v práci se téměř určitě stýkají s ženami, které partner podvedl. Cestou ze zaměstnání si koupí časopis, určen právě pro ně. Když přijdou do útulného domu, chtějí si po těžkém dni odpočinout, otevřou časopis a opět vidí jen samou nevěru.

Pojďme se podívat na několik chyb, které mohou muže odhalit:

 Tou největší je přehnaná péče o tělo. Pokud si všimnete, že se o sebe Váš partner přehnaně stará, tak byste měla zpozornět, protože jedním z důvodů může být milenka.

Zaměřte se na jeho telefon. Pučte si ho a zkontrolujte odeslané a přijaté zprávy. Pokud vidíte, že je složka prázdná, má co vysvětlovat. Mobil Vám celkově hodně napoví. Sledujte chování přítele vždy, když mu přijde smska. Jestli si ji nepřečte a dělá, že nic, může to znamenat, že ví, kdo mu píše. Nebo se chce vyhnout otázce: „kdo Ti píše?“.

Lupy patří mezi další důvody k zamyšlení. Tyto malé částečky mohou odhalit velkou nevěru. Pokud muž trpí na lupy, tak si kupuje speciální přípravky a snaží se jich zbavit. To se mu samozřejmě povede a dál žije bez těchto problémů. Ovšem jestli se sprchuje často mimo domov, mohou se mu lupy vrátit. Pokud je Váš přítel má, i přesto, že neustále používá správný šampón, tak si ho kontrolujte.

Ne zcela nevinné mohou být i časté telefonáty. Muž se díky nim může ujišťovat, že jste nezměnila svůj plán a přijdete domů opravdu až v danou hodinu.

Pokud si pochvalujete, že Váš partner se konečně za několik let naučil více sexuálních poloh, tak zbystřete a zamyslete se, jestli se je nemohl naučit někde jinde. Nejlepším řešením bude přímá otázka na Vašeho milého („jak jsi přišel na tuto polohu?“). Ihned uvidíte jeho reakci.

Samozřejmě tyto pravidla nejde brát plošně. Váš partner může dělat všechny výše zmíněné hříchy, ale i přesto Vám bude věrný. Pokud tedy nějaký z bodů sedí na Vašeho miláčka, tak to ještě nemusí nic znamenat.

Tento příspěvek byl přečten 1785 krát

Doporučené příspěvky

  • Co muži vidí na blondýnách?Co muži vidí na blondýnách? Většině mužům připadají blondýny mnohem atraktivnější, než ostatní ženy. Vyřešit tuto […]
  • Prvotní zamilovanostPrvotní zamilovanost Určitě to zná každý z nás. Na začátku vztahu nám partnerka přijde úplně dokonalá, je pro […]
  • Pes v rodině – ano či ne?Pes v rodině – ano či ne? Vaše ratolest již léta stůně po čtyřnohém příteli a Vy stále váháte, zda pejska povolit […]
  • CelulitidaCelulitida Také už Vás vytáčí, ale ne a ne se jí zbavit?? Poradíme Vám pár tipů, jak s ní zatočit a […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *