Koloběh partnerství

 

koloběhPartnerství je něco, co nás ovlivňuje celý život. Jeho potřebu má v sobě zakódovanou každý z nás. Proč to tedy tak často nevychází? Vždyť žádný člověk nechce být sám, ale i přesto se každým dnem rozchází tisíce lidí na celém světě. Tyto čísla jsou velmi neuspokojivá, a proto můžete najít tolik poraněných srdcí.

Většina z nás je společenská. Nemusíte chodit každý týden na diskotéku, možná ani nejste rádi na místech, kde je mnoho lidí, ale i tak jste velmi citlivé osobnosti, které společnost potřebují. Minimálně chcete pár dobrých kamarádu, kterým se můžete svěřit. Ovšem příjemné posezení s přáteli Vám partnera/ku nenahradí.

Vaší velkou výhodou je koloběh partnerství. Jak už bylo zmíněno, lidé jsou sice společenští, ale nejsou věrní. To znamená, že jsme rádi, že vedle sebe někoho máme, ale kdyby tam byl náhodou někdo jiný, tak nás to dokáže uspokojit úplně stejně. Samozřejmě s tímto nemusíte souhlasit, a pokud jste právě zamilovaní, tak je naprosto samozřejmé, že Vám tyto věty připadají scestné. Avšak věřte, že tomu tak ve většině případů je. Jestli jste aktuálně sami a myslíte si, že nikoho nenajdete, uvidíte, jak se rychle do tohoto cyklu dostane.

Nemusíte se obávat, že by Vás nikdo nechtěl. Na světě je více než dost mužů a žen, kteří jsou aktuálně bez protějšků. Záleží tedy jen na Vás, jestli se budete chtít seznamovat. Ovšem velkou šanci máte, i když se vůbec snažit nebudete. Mnoho párů (dokonce více než polovina) se dalo dohromady naprostou náhodou. Stačí, abyste nebyli uzavření do sebe a chodili mezi lidi.

Pokud si říkáte, že to nemá cenu, protože se dostanete do toho velkého cyklu, z něhož stejně vypadnete, tak nezoufejte. Samozřejmě existují výjimky, kterým jejich láska vydrží celý život. Jsou to lidé, kteří mají rádi jistotu a hlavně se na sebe neuvěřitelně zafixují. I když je těchto párů čím dál míň, tak se nenechte odradit, určitě najdete toho pravého / tu pravou.

Tento příspěvek byl přečten 839 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *