Troufnete si jít na swingers párty?

 

swingersUž jste se svým partnerem dlouho a váš vztah, a to hlavně sexuální život, je tak trochu monotónní a nudný? Chcete vyzkoušet něco jiného a vzrušujícího, co by okořenilo váš vztah? Nebo jste už dlouho single a hledáte nějaké to pobavení? Zkuste swingers párty!

Ptáte se, zda je to normální nebo to už hraničí spíš s úchylností? Zdá se vám to dokonce až nemorální? I tady záleží na úhlu pohledu, někdo by do toho nikdy nešel a striktně to odsuzuje, někoho to naopak hodně láká. Mnozí lidé si tento typ „zábavy“ velice vychvalují, protože je dostává z nevšedního a stereotypního života s jejich partnerem a užijí si přitom spoustu potěšení a zábavy. Možná jste si mysleli, že swingers párty se účastní jen nezadaní lidé. Ale není tomu tak. I páry, které chtějí okořenit svůj vztah, se pouští do těchto akcí a většinou jsou velice spokojeni. A o co tedy vlastně jde?

Pro ty nezasvěcené jde o jednu z forem nezávazného sexu, který spolu provozuje skupina lidí za předem stanovených pravidel. Tato pravidla jsou u této formy sexu velice důležitá, díky kterým se nemusíte bát, že by vám mohl někdo něco dělat, aniž byste vy sami chtěli. Mnohé agentury zprostředkovávají swingers párty, kdy před párty musíte splnit podmínky v oblasti registrace a splnit a uposlechnout stanovené podmínky. Samozřejmě, že nic není zadarmo, a tak i tato zábava stojí nějakou tu „kačku“.

Velkou výhodou swingers párty jsou její možnosti. Můžete se věnovat jak jednomu člověku, který vám právě padl do oka, tak i více lidem. Někdy můžou vzniknout i dosti zajímavé situace, kdy si užívá opravdu každý s každým a ve skupině neplatí žádná pravidla a zákazy. Samozřejmě ty základní jsou však stále dodržována!

Tento příspěvek byl přečten 1341 krát

Doporučené příspěvky

  • Vztahové radyVztahové rady Mnoho párů se neustále ptá, co má dělat, aby jim vztah vydržel. Pokud mezi takovou […]
  • Co muži chtějí při sexu?Co muži chtějí při sexu? Chcete vědět, co muži chtějí při sexu? Co se jim líbí a co naopak naprosto nesnáší? […]
  • Chyby zamilovanýchChyby zamilovaných Láska je slepá. Toto pořekadlo zná snad každý z vás a to nejenom z vyprávění. Jen si […]
  • Láska a časLáska a čas V dnešním světě se vytrácí čím dál více morálních hodnot. Vztahy jsou příliš komerční a […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *