Prvotní zamilovanost

 

láskaUrčitě to zná každý z nás. Na začátku vztahu nám partnerka přijde úplně dokonalá, je pro nás naprostou bohyní a udělali bychom pro ni naprosto cokoliv. Tento stav je jedním z nejhezčích ve vztahu. Vaše láska už nikdy nebude tak vysoká jako právě v tomto bodě. Ale co potom, co až prvotní zamilovanost upadne? Dokážete spolu i nadále žít nebo to pro Vás bude znamenat konec? Zvládnete to i po sundání růžových brýlích?

Skok z prvotní zamilovanosti do reálného života může být velmi tvrdý. Nedá se přesně říct, kdy k tomu dojde. U každého páru (dokonce i u jedince v páru) to je individuální. U většiny dvojic k tomu dojde do pár měsíců, maximálně do roka, ovšem i tady můžeme najít výjimky. Pokud chcete, aby Váš vztah vydržel všechna úskalí a nechcete ho nijak znehodnotit ani tímto problémem, tak se na něj náležitě připravte.

Jen tak ho budete moci s precizností zvládnout. Zkuste myslet více reálně. Nic si nenamlouvejte a na celou situaci se snažte dívat objektivně. Velmi Vám pomůže, když se na Vás vztah podíváte z pohledu třetí osoby nebo si ho zkusíte představit na někom jiném. Díky této jednoduché radě získáte dobrý názor, jenž Vám pomůže v důležitých rozhodnutích.

Važte si toho, jaký je Váš vztah teď, protože takový už nikdy nebude. Začátky jsou vždy unikátní a pouze jednou, ale už v nich se snažte dívat do budoucnosti. Ta Vám velmi pomůže v zjištění, zda se současným partnerem (partnerkou vydržíte). Položte si jednoduché otázky. Dovedli byste si život spolu představit? V čem by nastal problém? Co by Vám na sobě v životě vadilo?

Jsem si jist, že pokud se budete snažit a už od začátku budete uvažovat o budoucnosti, o které budete oba snít, tak máte velkou pravděpodobnost, že Váš vztah vydrží. Hodně štěstí.

Tento příspěvek byl přečten 1031 krát

Doporučené příspěvky

  • „Stíhačka“„Stíhačka“ Většina žen žárlí více než muži. Ale kde je hranice mezi příjemnou žárlivostí, jenž […]
  • Když už to v sexu není jako dřívKdyž už to v sexu není jako dřív Jste čerstvě zamilováni a vše kolem Vás je tak krásné? Myslete na to, že s člověkem se […]
  • Jaké zvolit boty? Co třeba sportovní?Jaké zvolit boty? Co třeba sportovní? Boty jsou běžnou součástí našeho života. Někteří jedinci je mají na noze téměř 24hodin […]
  • Láska a časLáska a čas V dnešním světě se vytrácí čím dál více morálních hodnot. Vztahy jsou příliš komerční a […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *