Prvotní zamilovanost

 

láskaUrčitě to zná každý z nás. Na začátku vztahu nám partnerka přijde úplně dokonalá, je pro nás naprostou bohyní a udělali bychom pro ni naprosto cokoliv. Tento stav je jedním z nejhezčích ve vztahu. Vaše láska už nikdy nebude tak vysoká jako právě v tomto bodě. Ale co potom, co až prvotní zamilovanost upadne? Dokážete spolu i nadále žít nebo to pro Vás bude znamenat konec? Zvládnete to i po sundání růžových brýlích?

Skok z prvotní zamilovanosti do reálného života může být velmi tvrdý. Nedá se přesně říct, kdy k tomu dojde. U každého páru (dokonce i u jedince v páru) to je individuální. U většiny dvojic k tomu dojde do pár měsíců, maximálně do roka, ovšem i tady můžeme najít výjimky. Pokud chcete, aby Váš vztah vydržel všechna úskalí a nechcete ho nijak znehodnotit ani tímto problémem, tak se na něj náležitě připravte.

Jen tak ho budete moci s precizností zvládnout. Zkuste myslet více reálně. Nic si nenamlouvejte a na celou situaci se snažte dívat objektivně. Velmi Vám pomůže, když se na Vás vztah podíváte z pohledu třetí osoby nebo si ho zkusíte představit na někom jiném. Díky této jednoduché radě získáte dobrý názor, jenž Vám pomůže v důležitých rozhodnutích.

Važte si toho, jaký je Váš vztah teď, protože takový už nikdy nebude. Začátky jsou vždy unikátní a pouze jednou, ale už v nich se snažte dívat do budoucnosti. Ta Vám velmi pomůže v zjištění, zda se současným partnerem (partnerkou vydržíte). Položte si jednoduché otázky. Dovedli byste si život spolu představit? V čem by nastal problém? Co by Vám na sobě v životě vadilo?

Jsem si jist, že pokud se budete snažit a už od začátku budete uvažovat o budoucnosti, o které budete oba snít, tak máte velkou pravděpodobnost, že Váš vztah vydrží. Hodně štěstí.

Tento příspěvek byl přečten 927 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *