Flirtování

 

flirtFlirtování je pro mnohé z nás příjemná činnost, kterou často provozujeme. Pokud jste volní, tak Vám vůbec nic nebrání. Ovšem co když jste zadaní? Máte právo i v tomto stavu aspoň na malý flirtík? Právě na tuto otázku se společně pokusíme odpovědět v tomto článku.

Aspoň na malý flirt by přece měl mít nárok každý. Zlepšuje to sebevědomí a náladu. Už jen kvůli tomu byste to měli udělat i Vy. Ale co když máte žárlivého partnera/ku, jež něco takového prostě netoleruje, a kdyby se dozvěděl, co jste udělal/a, tak byste se dostali do velkých problémů? Na výběr máte dvě varianty, záleží jen na Vaší osobnosti, kterou si vyberete.

Zaprvé se můžete rozhodnout pro ústup. Je to sice nejjednodušší řešení, avšak určitě Vás neuspokojí. Doporučuji ho použít jenom tehdy, není-li jiného východiska. Mělo by to být jen opravdu v krajním případě, kdy by hrozilo, že byste ohrožovali Váš vztah.

Zadruhé se snažte komunikovat a vše vysvětlit. Pokud jste trochu flirtovali na chatu, otevřeně se svému partnerovi pochlubte. Dokažte mu, že nic před ním neskrýváte, a že to je pro Vás jenom zábava, která Vám zlepšuje ego. Nechte svého miláčka, ať si taky něco takového vyzkouší a samozřejmě mu to tolerujte. Sami uvidíte, jestli to zvládnete i z druhé strany. Celý tento problém může dopadnout ukončením flirtování, protože poznáte, že ani Vám to není příjemné, a proto oba přestanete provozovat tuto činnost.

V partnerství je vždy důležité mluvit o všem a tato záležitost by neměla být žádnou výjimkou. Pomůže Vám to vyřešit mnoho problémů, o kterých si myslíte, že jsou naprosto neřešitelné. Prostě se nebojte a začněte se bavit i o tom, z čeho máte noční můry.

Tento příspěvek byl přečten 933 krát

Doporučené příspěvky

  • Hubnutí pomocí sexuHubnutí pomocí sexu Ano, i sexem se dá hubnout. Že jste o tom neslyšela? Chcete shodit pár kil a nechcete se […]
  • Muži a jejich traumataMuži a jejich traumata Hlavně o ženách je známé, že se nejvíce starají o svůj vzhled a postavu. Každý den se […]
  • Jak si vybrat toho pravého?Jak si vybrat toho pravého? Rozum nebo chemie? Jsou dva způsoby, jak si můžete vybrat svého partnera. Buď to za Vás […]
  • Péče o rucePéče o ruce Krásné a upravené ruce to by měla být vizitka každé ženy. Jsou i povolání, která […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *