Postará se o Vás?

 

partnerV partnerském vztahu nastanou chvíle, kdy toho druhého bude potřebovat ještě trochu více, než kdy jindy. Ne vždy to ovšem budou příjemné okamžiky, proto se psychicky připravte. Výhodou těchto momentů bude, že Vás mohou nečekaně sblížit a Vaše láska může zase trochu vyrůst. Proto se jich nebojte a jděte do toho s odvahou.

Jedním z těchto případů může být nemoc nebo úraz. Právě když je Váš miláček v takovém stavu, tak Vás potřebuje nejvíce. To, že se o něj budete starat, je naprostou samozřejmostí. O tom byste neměli vůbec uvažovat. Omezte své aktivity a zůstaňte u svého partnera. Za prvé mu to pomůže psychicky a zadruhé i fyzicky, nikam se nebude muset vláčet.

Možná si myslíte, že tyto základní věci jsou běžným jevem, ale v dnešní době tomu tak často není. Obzvlášť dnešnímu „modernímu“ partnerství něco takového nic neříká. Spíše naopak. Místo toho, aby spěchali domů za svým partnerem, tak se ještě cestou z práce někam staví, protože si řeknou, že doma na ně čeká akorát nemocný člověk, který stejně stále spí a nemá na ně náladu. Ale skutečnost je opačná. Takový člověk se na Vás moc těší a netrpělivě očekává Váš příchod. Je mu příjemná Vaše společnost, i když jen tak leží.

Vám by taky nebylo příjemné, když by se o Vás nikdo nestaral. Proto dělejte jen to nejlepší a můžete očekávat, že Váš partner Vám jednou vše vrátí. Při těchto okamžicích může Vaše láska nečekaně stoupnout, budete na sobě tak závislý a starostlivý, až Vám to třeba připomene prvotní zamilovanost. O důvod víc, proč by Vám na Vašem miláčkovi mělo více záležet.

Tento příspěvek byl přečten 744 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *