Může být muž znásilněn?

 

znasilneni_muzeVelmi často se spekuluje o tom, zda může, či nemůže být muž znásilněn. Jedna skupina tvrdí, že muž dokáže ovlivnit erekci, a pokud se mu například daná žena nelíbí a fyzicky by se ji neubránil, tak ho i přesto neznásilní. Na druhé straně se ovšem mluví o tom, že erekci nejde zabránit a muž může být znásilněn. Kde je tedy pravda?

Podle sexuologů a drtivé většiny mužů může být muž znásilněn. Erekce je možné dosáhnout dotyky, ale i emocemi (například strachem). Když to tedy přeženeme, tak muž může být znásilněn kýmkoliv (v krajním případě i mužem).

Ubránit se tomu opravdu nedá. Je sice velmi málo pravděpodobné, že by byl muž znásilněn, ale pokud se tak stane, tak tomu ani silným soustředěním nezabrání.

Podle sexuologů je počet žen se sexuální deviací dvacetkrát nižší, než počet mužů. Ovšem i přesto mezi námi jsou. „Problém“ je v tom, že u žen se to tolik neřeší. Kdyby se nějaká žena svlékla v parku (jen na chvíli), tak společnost tolik nepohorší, jako kdyby to stejné udělal muž.

Ve výše zmíněném případě by to ženě prošlo bez trestu, avšak na muže by byla s největší pravděpodobností přivolána policie. Svůj podíl na tom má agresivita. Ženy mají mnohem méně testosteronu, a proto jsou méně agresivní oproti mužům. Z muže jenž trpí sexuální deviací, jde mnohem větší strach, než s ženy se stejnou diagnózou.

Navíc u žen se sexuální poruchy projevují troch jinak a také jsou odlišně chápány. Velmi často se u žen taková porucha projeví v sexu. Nejčastěji se jedná o oblibu ve svazování a další méně časté sexuální praktiky.

Některé ženy také trpí „nemocí“, kvůli které je vzrušuje dotyk. Rády se dotýkají cizích mužů. Nejeden muž například v metru zažil, že mu nějaká žena sáhla do rozkroku, hezky se na něj usmála a hned vystoupila.

Možná jste o tom nevěděli, ale i tyto případy se dějí. Mezi námi je určitý počet žen se sexuální deviací. Jejich výhoda je v tom, že málokterý muž to bude hlásit. A proto jejich konečné číslo bude několikanásobně větší.

Tento příspěvek byl přečten 1536 krát

Doporučené příspěvky

  • Romantická dovolenáRomantická dovolená Mnoho lidí nemá rádo zimu. Je to pro ně období plné utrpení a v horších případech i […]
  • Miluji tě – Vyznání lásky nebo fráze?Miluji tě – Vyznání lásky nebo fráze? Každý z nás rád slyší tyto dvě krásná slova. Ale co si pod nimi představujeme? Cit nebo […]
  • Mýty o erekciMýty o erekci Erekce je naprosto normálním jevem. Každý zdravý muž ji má několikrát denně. Ovšem někdy […]
  • Jedno dítě nebo dvě?Jedno dítě nebo dvě? Toto téma je v rodinách velmi často otevírané. Mít jedno dítě nebo dvě? Je lepší […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *