Může být muž znásilněn?

 

znasilneni_muzeVelmi často se spekuluje o tom, zda může, či nemůže být muž znásilněn. Jedna skupina tvrdí, že muž dokáže ovlivnit erekci, a pokud se mu například daná žena nelíbí a fyzicky by se ji neubránil, tak ho i přesto neznásilní. Na druhé straně se ovšem mluví o tom, že erekci nejde zabránit a muž může být znásilněn. Kde je tedy pravda?

Podle sexuologů a drtivé většiny mužů může být muž znásilněn. Erekce je možné dosáhnout dotyky, ale i emocemi (například strachem). Když to tedy přeženeme, tak muž může být znásilněn kýmkoliv (v krajním případě i mužem).

Ubránit se tomu opravdu nedá. Je sice velmi málo pravděpodobné, že by byl muž znásilněn, ale pokud se tak stane, tak tomu ani silným soustředěním nezabrání.

Podle sexuologů je počet žen se sexuální deviací dvacetkrát nižší, než počet mužů. Ovšem i přesto mezi námi jsou. „Problém“ je v tom, že u žen se to tolik neřeší. Kdyby se nějaká žena svlékla v parku (jen na chvíli), tak společnost tolik nepohorší, jako kdyby to stejné udělal muž.

Ve výše zmíněném případě by to ženě prošlo bez trestu, avšak na muže by byla s největší pravděpodobností přivolána policie. Svůj podíl na tom má agresivita. Ženy mají mnohem méně testosteronu, a proto jsou méně agresivní oproti mužům. Z muže jenž trpí sexuální deviací, jde mnohem větší strach, než s ženy se stejnou diagnózou.

Navíc u žen se sexuální poruchy projevují troch jinak a také jsou odlišně chápány. Velmi často se u žen taková porucha projeví v sexu. Nejčastěji se jedná o oblibu ve svazování a další méně časté sexuální praktiky.

Některé ženy také trpí „nemocí“, kvůli které je vzrušuje dotyk. Rády se dotýkají cizích mužů. Nejeden muž například v metru zažil, že mu nějaká žena sáhla do rozkroku, hezky se na něj usmála a hned vystoupila.

Možná jste o tom nevěděli, ale i tyto případy se dějí. Mezi námi je určitý počet žen se sexuální deviací. Jejich výhoda je v tom, že málokterý muž to bude hlásit. A proto jejich konečné číslo bude několikanásobně větší.

Tento příspěvek byl přečten 964 krát

Doporučené příspěvky

  • Starší žena, mladší mužStarší žena, mladší muž Pokud se podíváte do světa celebrit, tak je téměř pravidlem, že ženy okolo 40 let mají […]
  • Mužský názor na panenstvíMužský názor na panenství Mnoho žen se svému partnerovi bojí říci, že jsou ještě panny. Ovšem mají k tomu důvod? A […]
  • Podporujte sePodporujte se Mnoho lidí si myslí, že partnerský vztah je jen o romantice a o sexu. To je ovšem velký […]
  • Pravdy a mýty o eroticePravdy a mýty o erotice Pojďme se podívat na několik ověřených pravd ohledně erotiky. Dejme již jednou pro vždy […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *