Orální sex trochu jinak

 

rotacni-krouzekKaždý z nás ví, co si představit pod pojmem orální sex. Mohou ho provozovat obě pohlaví. Pro ženy byl ovšem vymyšlen jakýsi zlepšovák, který může snažení usnadnit i jejímu partnerovi. A o co, že se to jedná?

Je to rotační kroužek, které má po svém obvodu rozmístěné malé výčnělky (jazýčky), jež mohou ženu přivést k orgasmu. Tento skvělý pomocník má tři rychlosti otáčení. Záleží jenom na vás, jak je vám to příjemné.

Tato pomůcka muže sice nahradit nemůže, ale i tak je velice šikovná. Možná se vám sex pomocí ní bude dokonce líbit více, než kdyby vás k orgasmu přiváděl váš partner. Nemusíte ji však před mužem vůbec schovávat. Klidně mu jej ukažte a uvidíte, jak bude reagovat.

Vždyť tento přístroj může ulehčit práci i jemu. Přineste něco nového do vašeho sexuálního života a trochu si v posteli pohrajte. Fantazii se meze nekladou. Můžete tuto hračku zapojit při jakékoli příležitosti a společně se pobavit. Zkuste rotační kroužek použít i na partnerova citlivá místa, Jako předehra to třeba bude stačit.

Při jeho samostatném použití na klitoris dejte pozor na přílišnou suchost a raději použijte lubrikační gel pro zvlhčení, abyste si zbytečně nepůsobili bolest. Nezapomeňte jej po každém použití důkladně umýt stejně jako jakoukoli jinou sexuální pomůcku.

Předejdete tak pozdějším zánětům ze špatné hygieny. Je sice výkonný, ale není vhodný úplně pro všechny, jelikož dlouhé ochlupení v intimních partiích může způsobit jeho zadrhávání. Zvažte tedy jeho koupi, jelikož to nemusí být zrovna to pravé ořechové. Cena není příliš vysoká, jak tomu u většiny těchto pomůcek bývá. Jistě jej seženete u vašeho oblíbeného prodejce.

Tento příspěvek byl přečten 1603 krát

Doporučené příspěvky

  • Nefungující dietaNefungující dieta Neustále držíte diety a omezujete se ve stravování, a přesto nehubnete? Chyba nemusí být […]
  • Můj nejlepší přítel je gayMůj nejlepší přítel je gay Většina žen má spoustu kamarádek, ale najít tu pravou není vůbec jednoduché. Nějakou […]
  • Malí školáciMalí školáci Ať se zeptáte jakéhokoliv prcka ve školce, řekne Vám, že už se moc těší do školy a ti, […]
  • Láska a časLáska a čas V dnešním světě se vytrácí čím dál více morálních hodnot. Vztahy jsou příliš komerční a […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *