Pravdy a mýty o erotice

 

erotikaPojďme se podívat na několik ověřených pravd ohledně erotiky. Dejme již jednou pro vždy sbohem nesmyslným mýtům. Ženy při orgasmu vypínají mozek. K jeho dosažení musejí být naprosto uvolnění. Mozek takové ženy pracuje na minimum a vypíná se například centrum strachu. Pokud víte, že následující den potřebujete podat skvělý výkon, tak se večer předtím pomilujte. Podle vědců vám to pomůže k lepšímu výsledku.

Sexem omládnete. Lidé, kteří mají sex aspoň třikrát týdně, vypadají až o sedm let mladší. Ženy jsou nejpřitažlivější při ovulaci. Právě v tento čas se zvyšuje počet feromonů. To samozřejmě muži registrují. Ženy jsou v ovulaci pro muže mnohem přitažlivějšími. Chemie je hold chemie.

Muži v přítomnosti krásné ženy mnohem více riskují. Tohoto ověřeného pravidla využívají i kasina a další hazardní podniky. Muži, kteří za sebe hodně utrácejí a dávají si záležet na nejmenším detailu, jsou k mání. Drahé hodinky, košile a dokonalý vzhled by měl být pro ženu jasným vodítkem. Zadaný muž (i když je bohatý) za sebe tolik neutrácí.

Ženy vzrušují bohatí muži. Pokud mají pohlavní styk s jedním z nich, tak je jejich požitek mnohem větší, než s průměrným mužem, který je v posteli lepší, než ten bohatý. Stačí pouhým dvacet minut cvičení před sexem a váš orgasmus bude několikanásobně silnější. Nevěříte? Vyzkoušejte.

Jedna dobrá rada pro muže, kteří mají problémy s malým penisem a potřebují zhubnout. Každých sedm kilo, jenž zhubnete, prodlouží váš penis opticky o jeden centimetr.

Ženy by měly minimálně pět minut denně posilovat svaly pánevního dna. U této činnosti můžete dělat cokoliv, klidně se koukejte na televizi, nebo buďte na počítači. Výsledek poznáte sami. Milování jednou týdně vám posílí imunitu. Páry, které nemají v ložnici televizi, si užívají pohlavního styku dvakrát častěji.

Tento příspěvek byl přečten 910 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *